Bedava İnternet

Algida’dan Bedava Dondurma Alma

3 105

Algida’dan bedava dondurma alma 2019

Herkese merhaba. Bu makalemizde ALGİDA’YLA YAZA GÜLÜMSE! kampanyasıyla Algida’dan bedava dondurmayı nasıl alacağınızdan bahsedeceğim.

Birkaç senedir olduğu gibi 2019 yılı içinde Algida,Migros ile anlaşma yaparak bedava dondurma kampanyasını duyurdu.

Bedava Dondurma Nasıl Alınır?

Algida’dan hiçbir ücret ödemeden bedava dondurma kazanmak için aşağıdaki adımları sırasıyla yapıp hediye dondurmanızı kapıyorsunuz.

1- Buraya tıklayarak kampanya sayfasına gidiyorsunuz.

Algida Bedava Dondurma Alma
Algida Bedava Dondurma Alma

2-Buradan Ad,Soyad,Cep Telefonu,E-Posta,Doğum Tarihi,Cinsiyet,Güvenlik kodunu girip belirtilen yerleri işaretledikten sonra Gönder yazısına tıkladığınızda sistem size rastgele dondurma kodu gönderecektir.

Algida bedava dondurma
Algida bedava dondurma
Algida hediye dondurma
Algida hediye dondurma

3- Bize FRIGOLA çıktığı için böyle bir mesaj aldık. TEBRIKLER! Algida’yla Yaza Gulumse kampanyasindan kazandigin 1 adet FRIGOLA urununu Migros’lardan sifrenle birlikte alabilirsin. SIFRE: PNR61BA86** B003

Algida’yla Yaza Gülümse
Algida’yla Yaza Gülümse

Migros’tan Bedava Dondurma Alma

Arkadaşlar kampanya sayfasından Migros bedava dondurma kodunu aldıktan sonra Money üyesi olmanız gerekiyor. Hemen aşağıdaki adımları takip ederek işlemleri tamamlayıp Migros hediye dondurmanızı alıyorsunuz.

 1. Algida hediye dondurma kodunu aldıktan sonra kodu hesaba tanımlamak için Money Club hesabınızın olması gerek, hemen buradaki adresten kayıt oluyorsunuz.(Daha önce kayıt olduysanız bu işlemi yapmanıza gerek yok)
 2. Kayıt işlemini yaptıktan sonra Migros uygulamasını Android için buradan,iOS için buradan indiriyorsunuz.
 3. Uygulamayı indirdikten sonra açıp telefon numarası ve kodu girerek giriş yapıyorsunuz.(Bu kısımı yapacağınızı düşünüyorum diğer kısımlar için ekran görüntüsü ekleyeceğim.)
 4. Giriş için gerekli bilgileri girdikten sonra karşınıza FAVORİ ÜRÜNLERİ SEÇ kısmı gelecek burayı isteğe göre seçip DEVAM ET yazısına tıklıyorsunuz.
 5. Açılan sayfadan sırasıyla Profil/ŞİFRE İLE KAMPANYA TANIMLA sayfasına giderek makale başında Algida’yla Yaza Gülümse kampanya sayfasındaki aldığınız kodu yazıp TAMAM yazısına tıklıyorsunuz.
 6. Daha sonrada Migros mağazasına giderek hangi dondurmayı kazandıysanız alıp kasaya götürüyorsunuz.
 7. İşte en zor kısıma geldik. Migros çalışanlarına bu kampanyayı anlatmanız gerek. Daha sonra kart veya telefon numaranızı vererek hediye dondurmanızı alıyorsunuz.
Migros bedava dondurma
Migros bedava dondurma
Migros hediye dondurma
Migros hediye dondurma
Migros'tan Bedava Dondurma Alma
Migros’tan Bedava Dondurma Alma

Algida’yla Yaza Gülümse Kampanyası

Algida’yla Yaza Gülümse bedava dondurma kampanyasını 1 Nisan – 30 Nisan 2019 arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarında, kayıtlı, güncel Money Kart ile yapacağınız alışveriş öncesinde kasiyere kampanyayı söyleyerek veya da Migros Mobil Uygulamasına tanıtarak kullanabilirsiniz.

Algida bedava dondurma kampanyası Sanal Market alışverişlerinde geçerli değildir, her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.

Algida Hediye Dondurma Çeşitleri

 • Classics, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Twister, Maraş Stick, Magnum Core, Frootie, Cornetto Disc, Magnum Double, Max Minions, Cornetto Classico, Atomix, Boom Boom, Nogger, Frigola, Ringo, Carte D’or Yaz Rüyası, Nogger Mini, Carte D’or Karamel Kurabiye, Maraş Yöresinden Kayısı, Maraş İrmik, Frootie)

Sıkça Sorulan sorular ve cevapları:

 • Kendi kartınıza farklı hatlardan aldığınız kodları tanımlayabilirsiniz.(Her çeşitten 1 adet)
 • Kartınıza 24 çeşit dondurmanın her birini 1 kez olmak şartıyla tanımlayabilirsiniz.(Toplamda 24 dondurma)
 • Bir telefon numarasıyla yalnızca bir adet kod alabilirsiniz.
 • Kodları,Migros kartınıza ekledikten sonra kasada kartınız olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız Miigros uygulamasına girip Ayarlardan Cep Telefonu Numarası ile Alışveriş seçeneğini açıyorsunuz.

Umarım algida hediye dondurma makalesi işinize yaramıştır.Umarım kendinize Migros mağazalarından bedava dondurma almışsınızdır.

Hemen aşağıdan Ferhat kardeşimizin videosunu izleyerek de yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=OW5NYEd6m7Y
3 Yorumlar
 1. Dondurma diyor

  İyi de bu salak site bana Carte D’or Karamel Kurabiye çıkardı ama kod 9 hane. Migros’a gidiyorum kabul etmiyorlar. Uygulama da 10 haneli kod istiyor. Bunu nasıl gireceğiz?

  1. admin diyor

   ilk 10 veya son 10’u deneyin olmazsa müşteri hizmetlerine yazın.

 2. Murat diyor

  Başına ve sonuna 0 dan 9 kadar sayıları ekleyip deneyin olur ben öyle yaptım oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.