BiP Hediye Yarışı Hilesi Nasıl Yapılır?

65

BiP hediye yarışı hilesi nasıl yapılır? Sorusunu en net bir biçimde cevapladık.

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bu makalemizde hediye yarışı hilesinin ne olduğunu ve nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlattık.

Lütfen bu hileyi yapmadan önce makaleyi baştan sona eksiksiz okuyun. Yoksa ilk yapışta sistem tarafından geçici engel yersiniz.

Hediye Yarışı Kampanyası

Bildiğiniz üzere BiP hediye yarışı kampanyası siz değerli insanları haftalık yarış maratonuna sokup, birbiriniz arasında yarıştırıp puan sıralaması ile 5.000’e giren kullanıcılara haftalık 5 GB, 50.000 kişiye haftalık 1 GB ve diğer 250.000 kişiye de günlük 1 GB veriyor. Biz bu makalede size bip hilesi hakkında bilgi verip sizleri ilk 5000 kişinin arasında yer almanızı sağlayacağız.

Hediye Yarışı Hilesi Nasıl Yapılır?

BiP hediye yarışı hilesi nasıl yapılır? sorusunu 4 şekilde cevapladık.

1- İki tane BiP kullanarak

4 yöntem arasında en garantili yöntem budur. Ban riski %100 yoktur. Hemen yazının en altına inip videolu anlatımını da izleyebilirsiniz.

hediye yarışı arama hilesi

Bildiğiniz üzere BiP üzerinden yapılan aramalarda saniye de 1 puan kazanılıyor.. 1 saate 3600 puan yapıyor. Biz bugün aynı telefona 2 adet BiP kurarak aynı telefon üzerinden bip hediye yarışı hilesini yapacağız.

 • İki BiP’e ihtiyacımız olduğu için önce kullanmış olduğunuz marketten BiP sürümünü indiriyorsunuz. Daha sonra da buradan modlu sürümü kesinlikle indirip kuruyorsunuz.(Başkası çalışmaz.)
 • İki uygulamayı da kurduktan sonra herhangi birinden kendi telefon numaranız ile giriş yapıyorsunuz..
 • Kendi numaranızla giriş yaptıktan sonra ikinci uygulamaya gelip farklı bir numara ile giriş yapmak zorundasınız.
 • Bunun için ailenizden herhangi birinin telefon numarası ile giriş yapmanız gerekli veya da ücretsiz numara veren uygulamalar ile numara alıp doğrulama kodunu girerek giriş yapabilirsiniz.
 • Biz burada TextNow uygulamasını seçtik. Benzer bir uygulama ile de yapabilirsiniz.
 • TextNow uygulamasını buradan indirip kuruyorsunuz.
 • Uygulamayı kurduktan sonra açıp ana sayfadan Login yazısına tıklıyorsunuz.
 • Daha sonra karşınıza çıkan sayfadan ister hesap oluşturuyorsunuz ister de var olan hesap bilgilerini yazıp giriş yapıyorsunuz.
 • Uygulama izinlerini onaylayıp Don’t use Location yazısına tıklayıp açılan sayfadaki Skip yazısına tıklıyoruz.
 • Karşınıza Choose a phone number yani telefon numarası seç kısmı gelecek buradan herhangi bir numara sallayıp Continue(Devam et) yazısına tıklıyoruz.
 • Tabi numara salladığınızda, soldaki bayraktaki ülke operatör kodunu bilmek zorundasınız. Orası sabit +1
 • Yukarıdaki işlemleri hallettikten sonra karşınıza numaralar gelecek herhangi birini seçip Continue (Devam et) yazısına tıklıyorsunuz.
 • Numarayı aldıktan sonra karşınıza, aldığınız numara çıkacak onu kopyalayıp rehbere ülke operatör kodu ile kaydediyorsunuz.
 • Örneğin: 954-254-4783 rehbere +19542544783 diye kaydedeceksiniz.
 • Ülke operatör kodu ile aldığınız numarayı, modlu BiP’e girip telefon numarası kısmına yazıyorsunuz.
 • Daha sonra size gelecek olan kodu onaylıyorsunuz. (Kod TextNow uygulamasına gelecek)
 • Şimdi kendi numaranızla giriş yaptığınız BiP uygulamasından numara aldığınız BiP numarasını arıyorsunuz.
 • Bu sayede her saniyede 1 puan kasarak hediye yarışı arama hilesini yapmış oluyorsunuz.
 • Hemen aşağıda yer alan hediye yarışı mesaj atma hilesi risklidir. Onun yerine bu yöntemi kullanabilirsiniz.

2- Modlanmış BiP ile Hile

BiP uygulamasının son sürümünde en fazla 30 mesaj seçilmekte. Bu BiP sürümü ile istediğiniz kadar mesajı seçip arkadaşlarınıza atabiliyorsunuz.

bip hediye yarışı mesaj atma hilesi
bip hediye yarışı mesaj atma hilesi
hediye yarışı hilesi nasıl yapılır?
hediye yarışı hilesi nasıl yapılır?
 1. Uygulamayı buraya tıklayarak indiriyorsunuz.(Daha önce kurulu olanı kaldırın.)
 2. Yükleyip giriş yapıyorsunuz.
 3. Herhangi bir grup kuruyorsunuz.(Grup kurmak için en az 2 kişi eklemeniz gerek.)
 4. Grup kurduktan sonra rastgele 50 veya daha fazla mesaj atıyorsunuz.( Buradaki amaç hepsini seçip birden fazla kişiye göndererek puanları katlamak.)
 5. Attığınız bütün mesajları seçip kopyaladıktan sonra mobil veriyi kapatıp,yukarıda bulunan paylaş simgesine tıklayıp rehberinizde ne kadar kişi varsa gönderiyorsunuz.(Burada dikkat etmen gereken nokta, mesajları seçip göndermeden önce mobil veriyi kapatın sonra göndereceğiniz kişi veya sayfaları seçip gönderin.)
 6. Mobil veriyi kapatıp gönderim sağlarken ekranda kişi ve sayfaların yeri değişecek bunlar durunca mobil veriyi açın. Sakın ama sakın durmadan açmayın yoksa ban yersiniz.
 7. Bu sayede 50 mesajı 10 kişiye gönderdiğinizi farz edince 500 mesaj oluyor. Bu yöntemi tekrarlayarak ilk 5.000 kişi arasına girip 5 GB interneti alabilirsiniz.

3- Otomatik tıklama uygulamaları ile hile

Evet, bu tür uygulamalar ile gerekli noktaları belirleyerek otomatik tıklama yaptırabilirsiniz. Bu uygulamaların çoğunluğu Root gereksinimi duymaktadır. Veyahut da Android sürümü uygulamaları desteklememektedir.

 1. Öncelikle cihazınız da Root olması lazım.
 2. Cihazınıza uygun Otomatik Tıklama uygulamasını yüklüyorsunuz.(Android sürümü Desteklemediği için bu durum söz konusu)
 3. Uygulamalar Automatic Clicker,FastTap…
 4. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli Root izinlerini veriyorsunuz(İzinleri vermezseniz çalışmaz.)
 5. Uygulamalar genellikle aynı mantıkla yazılırlar. Uygulamanın ana sayfasında ne kadar tıklanacağını,duraklama aralığı hepsi yazar.

4- Emülatör ile uygulama gerektirmeyen hile

Bilgisayarınıza Nox App Player programını indirip kurduktan sonra aşağıdaki adımları takip ediyorsunuz.

 1. Herhangi bir BiP sürümü Google Play Store üzerinden indirip telefon numaranız ve gelecek olan şifreyi yazıp giriş yapıyorsunuz.
 2. Hemen yan menüde bulunan Macro Recorder özelliğini kullanarak BiP üzerinden attığınız mesajı kaydedip tekrarlıyorsunuz.

Arkadaşlar yukarıdaki Root gerektiren yöntemde Android 7.0 ve üzeri telefonunuz varsa Automatic Clicker(Otomatik Tıklama) uygulaması ile Root gereksinimi olmadan hileyi yapabilirsiniz. Diğer yöntemler Root gerektirmez ve sağlıklı biçimde çalışmaktadır.

Hediye Yarışı Hediyem Gelmedi

Hediye yarışı hile sistemine takılan birçok kişi hediye yarışı interneti ne zaman gelir,hediye yarışı hediye gelmedi,hediye yarışı puanım sıfırlandı kelimelerini arama motorunda aramaktadır. En riskli olan toplu mesaj gönderim yöntemiyle hile yaptıysanız o hafta,hediye yarışında puanınız sıfırlanır. Tek yapacak şey gelecek haftayı beklemek olacaktır.

Umarım hediye yarışı puan hilesi ve hediye yarışı arama hilesi işinize yaramıştır.

Makale hakkında soru ve düşüncelerinizi sitemizin yorumlar kısmından, bizlere bildirebilirsiniz. Sitemizi takip ederek en güncel bedava internet ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin