Mobil Yardım
BiP Hediye Yarışı Hilesi

BiP Hediye Yarışı Hilesi

BiP hediye yarışı hilesi nasıl yapılır?

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bu makalemizde bip hediye yarışı hilesinasıl yapıldığından bahsedeceğim.

Bildiğiniz üzere BiP Hediye Yarışı siz değerli insanları haftalık yarış maratonuna sokup, birbiriniz arasında yarıştırıp puan sıralaması ile 5.000’e giren kullanıcılara haftalık 5 GB, 50.000 kişiye haftalık 1 GB ve diğer 250.000 kişiye de günlük 1 GB veriyor.

BiP Hediye Yarışı Hilesi Nasıl Yapılır?

Hemen aşağıda bip hediye yarışı hilesi nasıl yapılır? sorusunu 3 şekilde cevapladık.

1- BiP 3.42.15 sürümü ile hediye yarışı hilesi

BiP uygulamasının son sürümünde en fazla 30 mesaj seçilmekte. Bu BiP sürümü ile istediğiniz kadar mesajı seçip arkadaşlarınıza atabiliyorsunuz.

hed
hediye yarışı hilesi
bip hediye yarışı hilesi
hediye yarışı hilesi nasıl yapılır?
 1. Uygulamayı buraya tıklayarak indiriyorsunuz.(Daha önce kurulu olanı kaldırın.)
 2. Yükleyip giriş yapıyorsunuz.
 3. Herhangi bir grup kuruyorsunuz.(Grup kurmak için en az 2 kişi eklemeniz gerek.)
 4. Grup kurduktan sonra rastgele 50 veya daha fazla mesaj atıyorsunuz.( Buradaki amaç hepsini seçip birden fazla kişiye göndererek puanları katlamak.)
 5. Attığınız bütün mesajları seçip kopyaladıktan sonra yukarıda bulunan paylaş simgesine tıklayıp rehberinizde ne kadar kişi varsa gönderiyorsunuz.(Burada dikkat edilmesi gereken atılan bütün mesajlar seçilmiyor,en az bir tanesini boş bırakın.)
 6. Bu sayede 50 mesajı 10 kişiye gönderdiğinizi farz edince 500 mesaj oluyor. Bu yöntemi tekrarlayarak ilk 5.000 kişi arasına girip 5 GB interneti alabilirsiniz.

2- Otomatik tıklama uygulamaları ile hediye yarışı hilesi

Evet, bu tür uygulamalar ile gerekli noktaları belirleyerek otomatik tıklama yaptırabilirsiniz. Bu uygulamaların çoğunluğu Root gereksinimi duymaktadır. Veyahut da Android sürümü uygulamaları desteklememektedir.

 1. Öncelikle cihazınız da Root olması lazım.
 2. Cihazınıza uygun Otomatik Tıklama uygulamasını yüklüyorsunuz.(Android sürümü Desteklemediği için bu durum söz konusu)
 3. Uygulamalar Automatic Clicker,FastTap…
 4. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli Root izinlerini veriyorsunuz(İzinleri vermezseniz çalışmaz.)
 5. Uygulamalar genellikle aynı mantıkla yazılırlar. Uygulamanın ana sayfasında ne kadar tıklanacağını,duraklama aralığı hepsi yazar.

3- Emülatör ile Uygulama Gerektirmeyen hediye yarışı hilesi

Bilgisayarınıza Nox App Player programını indirip kurduktan sonra aşağıdaki adımları takip ediyorsunuz.

 1. Herhangi bir BiP sürümü Google Play Store üzerinden indirip telefon numaranız ve gelecek olan şifreyi yazıp giriş yapıyorsunuz.
 2. Hemen yan menüde bulunan Macro Recorder özelliğini kullanarak BiP üzerinden attığınız mesajı kaydedip tekrarlıyorsunuz.

Hediye Yarışı Hilesi

Arkadaşlar yukarıdaki Root gerektiren yöntemde Android 7.0 ve üzeri telefonunuz varsa Automatic Clicker(Otomatik Tıklama) uygulaması ile Root gereksinimi olmadan hileyi yapabilirsiniz. Diğer yöntemler Root gerektirmez ve sağlıklı biçimde çalışmaktadır.

bip hediye yarışı hilesi nasıl yapılır?
bip hediye yarışı hilesi

Umarım bip hediye yarışı hilesi, bip hediye yarışı hilesi nasıl yapılır?, hediye yarışı hilesi sorularınız çözüm bulmuştur.

Bip hediye yarışı hilesi hakkında soru ve düşüncelerinizi sitemizin yorumlar kısmından, bizlere bildirebilirsiniz. Sitemizi takip ederek en güncel bedava internet ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

hediye yarışı hilesi

Yorum ekle

En Çok Okunanlar

Her Şeyden Hemen Haberdar Olmak İster misin?

Evet