Mobil Yardım
BiP Hediye Yarışı Kampanyası

BiP Hediye Yarışı Kampanyası

BiP hediye yarışı kampanyası nedir nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar, yine sizleri yakından ilgilendiren bedava internet kampanyaları ile birlikteyiz. Diğer operatörlere göre en çok bedava internet veren Turkcell’den yine bomba bir bedava internet kampanyası.

Turkcell kullanıcıları hediye yarışı kampanyası ile puan toplayıp ilk 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5GB; sonraki 50.000 kullanıcı Haftalık 1GB; sonraki 250.000 kullanıcı ise Günlük 1GB kazanacaktır. 

BiP Hediye Yarışı Kampanyasına Nasıl Katılırım?

01.04.2019 – 01.04.2020 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden, mesaj atarak veya da arama yaparak yarışmaya katılabilirsiniz.

Hediye kazanmak için son 30 gün içerisinde paket yüklemeniz gereklidir.

BiP Hediye Yarışı Hilesi için hazırlamış olduğumuz makaleyi okumanızı öneririm.

BiP uygulaması üzerinden her mesaj attığınız da 1 puan, her arama saniye başına da 1 puan kazanacaksınız. Haftanın son gününde yarışma biter, kazananlara ilk 5 gün içerisinde hediyeleri tanımlanır.

  • Hazır Kart kullanan BiP kullanıcıları belirtilen hediyeleri alabilmeleri için son 30 gün içinde en az 1 paket yüklemesi yapmış olmaları gerekmektedir.
  • Sıralamada en üst sıralarda yer alıp paket yüklememiş faturasız kullanıcılar, takip eden 3 gün içerisinde paket yüklemeleri durumunda hak ettiği hediye otomatik yüklenecektir.
  • Hediye almaya hak kazanan hazır kart kullanıcıları takip eden 3 gün içerisinde bir kez daha paket yükledikleri vakitte kazandıkları hediye otomatik olarak ikiye katlanır.

BiP Hediye Yarışı Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle kampanyaya katılmak için telefonunuzda bulunan marketten BiP uygulamasını indirip giriş yapıyorsunuz.
  • Daha sonra BiP uygulaması üzerinden herhangi birine attığınız mesajdan 1 puan kazanıyorsunuz.
  • İsterseniz arama yaparak da puan kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken herhangi birini arayıp her saniye başı 1 puan kazanmak (Her saniye de 1 puan kazanırsınız)
  • Kampanyadan 1 hat 1 hafta içerisinde faydadan 1 kez faydalanabilir.

BiP Hediye Yarışı Bu Haftaki Puanım Nedir?

BiP uygulamasının keşfet bölümünden Hediye Yarışı kanalını takip ettikten sonra kanala gelip Bu haftaki Puanım Nedir? yazısına tıklayıp hem puanını görebilirsin hemde sıralamadaki yerini.

BiP Hediye Yarışı
BiP Hediye Yarışı
Hediye Yarışı
Hediye Yarışı

Umarım siz değerli takipçilerimiz için ışık hızında hazırladığımız makale, işinize yaramıştır.

24 yorum

En Çok Okunanlar

Her Şeyden Hemen Haberdar Olmak İster misin?

Evet