Bedava İnternet

BiP Paycell Yılbaşı Kampanyası

0 47

BiP Paycell Yılbaşı Kampanyası nedir nasıl yapılır?

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bugün Turkcell kullanıcıları için nasıl Sürpriz Hediyeler kazanacaklarını anlatacağız.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Turkcell, Sürpriz Nokta Kampanyasının bitimine sayılı günler kaldı. 31 Aralık 2018 tarihinde sonlanacak kampanya, büyük bir ihtimal uzatılacak gibi gözüküyor. Sürpriz Nokta Kampanyasının bitimine sayıla günler kala  Paycell ve Sürpriz nokta iş birliği ile nakit 100 TL’ye kadar sürpriz hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

BiP Paycell Yılbaşı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bip uygulamasından Sürpriz nokta kanalını takip ettikten sonra size en yakın Paycell noktasına giderek bedava internet paketinin yanı sıra  ilk defa nakit 100 TL’ye kadar sürpriz hediyelerden birini kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için Paycell Kart’ın olması gerekmektedir. Eğer yoksa da Paycell uygulamasından Sanal Kart oluşturabilirsiniz. Kazanılan Tl hediyeleri Paycell Kartınıza yatacaktır. Sanal kartı olmayıp TL hediyesi kazanan kullanıcılar 24 saat içinde sanal kart eklemelidir aksi takdirde kazanılan TL hediyesi geçerliliğini yitirecektir.

Yerinizden oturarak hediyeyi almak istiyorsanız BiP Sürpriz Nokta Hilesi makalesine gidip adımları sırasıyla uygulayarak sürpriz hediyeleri alabilirsiniz.

Hediyeler:

  • Haftalık 1 GB
  • 5 TL
  • 10 TL
  • 20 TL
  • 50 TL
  • 100 TL

BiP Paycell Yılbaşı Kampanyası

BiP Paycell Yılbaşı Kampanyası
BiP Paycell Yılbaşı Kampanyası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.