Bip ,Samsung S9 64 GB Çekilişi ve Sonuçları

121

Samsung S9 64 GB Çekilişi

Evet yanlış duymadınız tam 50 kişi Samsung S9 64 GB kazanacak.Turkcell’in Bip uygulamasını bilmeyen kalmadı sanırım.Bip,İnternet bağlantısı kullanarak ücretsiz mesajlaşma,görüntülü konuşma ve bedava internet imkanı sağlayan bir uygulamadır.

Turkcell BiP nasıl kullanılır?

Turkcell’in bip uygulamasını ilk olarak Google Play veya App Store’den indirmemiz gerek.Eğer uygulamayı,bu platformlarda bulamazsanız Bip yazıp 2222 ye mesaj atarak, size gelen linkten uygulamayı indirebilirsiniz.İndirdikten sonra Telefon numarası ve size gelecek olan şifreyle rahatlıkla uygulamaya girebilirsiniz.Bip de ister mesaj at ister görüntülü konuş ister de caps veya eğlenceli çıkartmaları arkadaşlarına atarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Ayrıca her ay 1 grup kurup random mesaj atarak haftalık 1 gb hediye paketi kazanabilirsiniz.

Bip Samsung S9 64 GB Çekilişi

Kampanya şartları Temmuz-30 Eylül tarihleri arasında Türkcell müşterisi olan, Bip kullanıcıları gün içerisinde  yapacakları 1 mesaj gönderme,1 görüntülü görüşme,1 arama için toplam 3 çekiliş hakkı kazanacaklar.Yapılacak olan çekilişte 50 Turkcell müşterisi Samsung S9 64Gb cep telefonu kazanacaktır.Kazanan kişiler Turkcell’in resmi sitesi veya anlaşmalı gazetelerde duyurulacaktır.

Bip Samsung S9 64 GB Çekilişi Ne Zaman Olacak ?

Çekiliş 03.10.2018 tarihinde saat 11.00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı salonu Eski Osmanlı sk. No: 10/5 Mecidiye köy-Şişli/ İstanbul adresinde yapılacaktır.

Bip Samsung S9 64 GB Çekiliş Sonuçları

Bip samsung s9 64 gb yarışması sonuçları açıklandı hemen aşağıdan linke ulaşabilirsiniz.

Bip Samsung S9 64 GB Çekiliş Sonuçları Videosu

Turkcell BİP Samsung S9 Çekiliş Sonuçları Açıklandı

Türkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır ?

Bunları da beğenebilirsin