Bedava İnternet

Çekiliş Var Nereden Nereye 2018

2 76

Çekiliş var

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bugün herhangi bir sorun veya kampanyadan bahsetmeyeceğiz. Bugün Mobil Yardım sitesinin açılmasından bu yana ne gibi değişikler geçirdiğine bakacağız.

Öncelikle bu proje girişimin sebebi alanadlari.com sitesidir. Bir gün dedim neden ben kendi bilgili olduğum sevdiğim sektörde site açmayayım? Hemen alan adı aramasına başladım. Aslında bu projeye mobildestek.com ismiyle başlayacaktık ama nasip olmadı. Alan adı silinme aşamasındaydı ve hop Huge Domains saniyede kaptı. Tabiki bu duruma üzüldüm ama pes etmedim farklı alan adı arayışlarına çıktım. Saatlerce domain sorgulamaya devam ettim ve sonunda sektöre en uygun mobilyardim.com alan adını buldum. Ama buda daha önceden alınmış ve başkalarına satılmak üzere bekletiliyordu. Hemen whois bilgilerine bakıp alan adının sahibi ile bire bir konuşup alan adını aldım. Sağ olsun beni kırmayıp hem fiyatta indirim yaptı hemde bir süre beklemek zorunda kaldı. Daha sonra hosting ve tema alıp Wp alt yapısını kurup gerekli ayarları yaptım. Cebimde hiç param kalmamıştı çünkü bütün parayı bu projeye adamıştım Her neyse ilk Android Telefon Hızlandırma makalesini başlayıp bu makaleye kadar 145 yazı yazdım.

Değdi mi? Evet değdi. Bu süre boyunca Toplamda 151.8 B kullanıcı sitemize girdi.Ve bu 273.3 B sayfa görüntülenmesine ulaşıldı. Bu verilerden ayrı baya bir süre yaptığım bir hatadan dolayı veriler yaklaşık 2 hafta gibi kayıt edilmedi. Bize hem destek hemde güzel yorumlar yazarak destek verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Bizde siz değerli takipçilerimiz için güzel bir çekiliş niteliğinde kampanya hazırladık.

Siteyi açtığımız ilk zamanlarda bize yardımcı olanlar:

WP Fastest Cache

WordPress Okulu

Çekiliş Var Nereden Nereye 2018

 • 10 Spotify 3 aylık hesap,
 • 5 Netflix.1 aylık Premium hesap,
 • 10 Mobil Yardım 1 Aylık Premium üyeliği (Çok yakında güzel şeyler olacak)
 • 5 Eski tarihli Facebook hesapları

Çekilişe katılım 04 Ocak tarihinde sona erecek olup 05 Ocak tarihinde sonuçlar sitemizde ve sayfamızda açıklanacaktır.

Hediyelerden herhangi birini kazanan takipçilerimiz 05 Ocak 2019 tarihine kadar bize ulaşması gerekmektedir. Ulaşmadığı takdirde kazandığı ödül yedek talihliler arasına çekiliş ile verilecektir.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler:

 • Bu yazıyı Facebook üzerinde herkese açık bir şekilde paylaşmak veya
  Mobil Yardım Youtube kanalına abone olmak Kanal
 • Yukarıdaki maddelerden herhangi birini yaptıktan sonra bu yazıya yorum yapmak.

Yukarıdaki maddeleri yapmayıp kazanan kullanıcıların ödülleri verilmeyecektir

O zaman bir sonraki Çekiliş Var Nereden Nereye çekilişinde görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

2 Yorumlar
 1. yüksel diyor

  Başarılarınızın devamını dilerim

  1. admin diyor

   Teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.