Mobil Yardım
DENT ile Bedava TL Kazanma

DENT ile Bedava TL Kazanma

Mobilyardim.com’dan merhaba. Bu yazımızda DENT bedava TL kazanma hakkında ne biliyorsak siz değerli insanlar için detaylı bir şekilde araştırma yapıp makaleye döktük.

Buradan hemen kayıt olup kazanmaya başlayabilirsin.

Dent uygulamasını yükleyen Turkcell,Turk Telekom,Vodafone faturasız bireysel hat kullanıcıları getirdikleri referans ile bedava TL kazanıyor. Faturalı hatlarda niye çalışmıyor diye soracak olursanız, Faturalı hatlara TL yüklenmediği için çalışmıyor. Ama yinede puanı biriktirip herhangi bir faturasız hatta gönderebilirsiniz.

Gelin sizinle DENT uygulamasını tanıyalım:

 • Dent coin aslında bir kripto para birimidir. Aynı Bitcoin gibi. Dolayısıyla DENT COİN alınabilir, satılabilir sonra da çeşitli yollarla TL’ye çevirilerek çekilebilir.
 • Dent 47 ülkede anlaşmaya yaparak büyümeyi hedefleyen bir platformdur.
 • Ülkemize kısa bir süre önce gelmesine rağmen çok büyük kitlelere ulaşmıştır.
 • Türkiye’ye gelir gelmez 100 milyondan fazla DENT toplandı.
 • DENT uygulamasından direk 30 TL kazanamazsınız. Sistem tarafından belirtilen referans sayısını getirerek biriken puan ile ücretsiz Turkcell,Turk Telekom ve Vodafone operatörü için TL alabilirsiniz.
 • Dent ile para kazanma işini oturduğunuz yerde yaparak kısa süre içerisinde hattınıza DENT TL Yükleme işini yapabilirsiniz.

DENT Bedava TL Kazanma

Dent ile Para Kazanmak aslında çok basit. Hemen aşağıdaki detaylı anlatımı uygulayarak dent ile nasıl para kazanılır? sorusunun yanıtını almış olursunuz.

1- Buraya tıklayıp uygulamayı indirip kayıt oluyorsunuz. (Buradaki link mobil yardım yazarına ait link sizde uygulama içerisinde yer alan Invite Friends kısmındaki referans linkinizi başkalarına atarak kayıt ettirmeye çalışın.)

2- Verdiğim linke tıklayınca sizi Google Play Store üzerine Yönlendirecek karşınıza çıkan uygulamayı indirip aşağıdaki adımları sırasıyla kendi bilgilerinizi girerek yaparsanız size belirli DENT puan gelecek. (Verdiğim linkten indirip girmeniz şart)

DENT Yükleniyor
DENT Yükleniyor

3- Uygulamayı açıp aşağıdaki adımları sırasıyla yaparak kayıt oluyorsunuz.

DENT Başlamak
DENT Başlamak
DENT Şimdi Katıl
DENT Şimdi Katıl
DENT Telefon Numarası
DENT Telefon Numarası
DENT Telefon Doğrulama
DENT Telefon Doğrulama
DENT SMS Doğrulama
DENT SMS Doğrulama
DENT Tamamlayınız
DENT Tamamlayınız
DENT Sonraki
DENT Sonraki
DENT Haydi Gidelim
DENT Haydi Gidelim

3- Yukarıdaki adımları sırasıyla tamamladıktan sonra kayıt işleminiz gerçekleşmiş oluyor. Şimdi hangi sayfanın ne işe yaradığına geçelim.

4- Referans Link Sayfasına gelerek size özel olan URL adresini kopyalayıp insanlara gönderip kayıt olmalarını sağlayın.

DENT Referans Linki

5- Bedava TL satın alma sayfasına gelip belirtilen puanları topladıktan sonra hangi operatörü kullanıyorsanız seçip TL yükleme talebinde bulunuyorsunuz.

DENT Ücretsiz TL Yükleme

Dent Bedava TL Yükleme

DENT bedava TL yüklemek için tek yapmanız gereken mobil üzerinden buraya tıklayıp uygulamayı indirip kaydolmaktır. Verdiğim link üzerinden kayıt olursanız 3500 Dent ile başlarsınız.

1- Hemen aşağıdaki işaretli kısım DENT puanınız.

DENTCOIN İLE BEDAVA TL KAZANMA
DENTCOIN İLE BEDAVA TL KAZANMA

2- Arkadaşlarınızı davet etmek için Invite Friends sayfasındaki referans linkini arkadaşlarınıza göndererek, başkalarını uygulamaya kayıt ettirin.

DENT Tüm Hatlar için Bedava TL Yükleme
DENT Tüm Hatlar için Bedava TL Yükleme

3– İşaretli kısıma girerek puanınızı biriktirdikten sonra hattınıza göre DENT ile bedava TL’nizi alabilirsiniz.

DENT Bedava TL
DENT Bedava TL

4- Dent TL transferi için Send top-ups to sayfasına girip TL transferi yapacağınız kişinin numarasının başını Türkiye telefon kodu +90 ekleyip numaranızı yazıp DENT TL kazanın.

DENT ile Bedava TL Kazanma

DENT Bedava TL KAZANMA

Aşağıda yer alan puanlar sabit değildir. Sürekli değişiklik gösterebilir.

 • Turkcell 30 TL 14029 DENT
 • Türk Telekom 20 TL 8849 DENT
 • Vodafone 25 TL 11124 DENT

Dent 30 TL Kazanma

Uygulama üzerinden Turkcell kullanıcıları, tek seferde toplamda 14029 DENT toplayarak hattına 30 TL yüklenmesini talep edebilir.

Dent 25 TL Kazanma

Vodafone faturasız hat kullanıcıları 1124 DENT biriktirerek hattına 25 TL yüklenmesini talep edebilir.

Dent 20 TL Kazanma

Türk Telekom hat kullanıcıları, toplamda 8849 DENT toplayarak hattına 20 TL yüklenmesini talep edebilir.

DENT Bedava TL Ödeme Kanıtı

Arkadaşlar biz test etmeden bir şeyi sizlere sunmayız. 2 Tane ödemeyi 24 saat içerisinde sorunsuz aldık. Sizde elinizi çabuk tutup ne kadar bedava TL kazanabiliyorsanız kazanın. Bu tür uygulamalar genellikle,kullanıcı kitlesi arttıkça verilen referans kazançlarını düşürür veya ödemeyi yapmaz.

DENT Ödeme Kanıtı
DENT Ödeme Kanıtı

DENT Uygulaması Ödeme Kanıtı
DENT Uygulaması Ödeme Kanıtı

DENT Operatör Yanlış Gözüküyor

Uygulama kullanıcıları TL yüklenmesi için talep verdiğinde kullanmış olduğu operatör dışında farklı bir operatör görebilir. Bunun sebebi operatör değişikliğidir. Dent farklı operatör gözüküyor hatasının çözümü için hemen aşağıdaki yazıyı DENT uygulamasında kullanmış olduğunuz mail adresinizden support@dentwireless.com alıcısına gönderiyorsunuz.

Hi, I’m a new member, but I have a problem. I changed my operator in my country, but I see different operators in the application. So I want to change my operator in the application.
Operator: Type: Turkcell (Buraya şuan kullandığınız operatörün ismini yazacaksınız) Phone number: +90 5379852548 (Buraya telefon numaranızı yazacaksınız)

DENT Güvenilir mi?

Uygulama Dünya üzerinde yaygın bir şekilde kullanılıyorken bir anda Türkiye’ye gelip milyonlara ulaştı. Peki DENT güvenilir mi? sorusunu yanıtlamak baya bir zor. Anlayacağınız yapacağınız işlemlerden sitemiz kesinlikle sorumlu değildir. Bizde kullanıyoruz bakalım altından bir şey çıkacak mı 😀

DENT TL kazanma,DENT bedava tl kazanma makalemiz umarım işinize yaramıştır. Bir sonraki makalede görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.

69 yorum

  • Send top-ups to kısmından TL olarak gönderebilirsiniz. Direk puan transferi için sanırım kimlik olayı gerekli uğraşmaya değmez.

 • Ben dün gece 30tl dent ile aldım ama gelmedi.Numaramı yazıp sende tıklıyorum ama failed hatası veriyo defalarca.acaba o tikladiklarimin hepsimi gelir yoksa sadece 1 tane 30 Tl mi gelir?

 • En son ne zaman TL alabildiniz? SEND yazıyor bug devam ediyor. Ama TL’ler hattıma gelmiyor. Şu durumda birkaç gün daha beklemek mi yoksa mail atmak mı daha mantıklı?

 • Selam kardeşim benim bu dente ne oldu iki gün önce iydi iki gündür puanım kesiliyor taşınmamış üç hattımada denedim puan kesiyor 30 tl gelmiyor başka arkadaşlarıma sordum onlardada bu problem varmış bu dente ne oldu lütfen yardımcı olun kardeşim.

  • Merhaba,birçok kişi bu hatayı almakta hattınız faturalı mı daha önce operatör değikliği yapıp aynı operatöre geçtiniz mi?

 • Ben dent uygulamasından parayı send yazan yere basıyorum ama failed yazıyor yardımcı olur musunuz nasıl yapacağız

 • Ya iyi güzel diyosunuzda farklı kişilere de gonderiyoruz failed diyo bu ne ya allah aşkına yardımcı olun puanlarimiz hepsi boşuna gitti

 • Bugün pazar uygulama bug a girdi herhalde 30 tl almak istedim devamlı failed diyor 100 defa felen send dedim ne zaman gelir tl

  • Uygulama TR’de yayınlandığından beridir bu hata var. Farklı kişiye göndermeye çalışın.

 • kontur veya tl neyse invite now diyorum share link gitmiyor onları yapıncamı gelecek kontur veya tl bu olayı yazıyla yazarsanız cok iyi olur ben videodan anlayamadım teşekurler kolay gelsin

  • Söyle yap link gözüküyorsa hepsini tek tek büyük küçük harf duyarlı aynı şekilde yaz.

  • Uygulama içerisinde QR Code şeklinde bir bölüm var oraya bakmak lazım. Numaralar aynı hatta aitse belirtilen DENT puanı biriktirilip diğer hatta TL şeklinde atılabilir.

 • Merhaba Ben Kayıt olurken Numaramı yazdım Ama Facebook üzerinden kayıt oldum manualy olarak giriş yapmadım peki bir sorun olur mu?

 • Hocam Ben Dent Uygulamasında Hattım Vodofone Fakat Türk Telekomu Seçtim Yanlışlıkla Ve Puanım Gitti Şimdi O Puanı Geri Nasıl Getire Bilirim Giriyorum Türk Telekomun Üstünde Send Yazıo Tıklıyorum Hata Veriyor Gene Send Yazıo Hatadan SOnra hata msj ı 1 2 saat Sonra Gelio Ve Aynı Ben Bu Puanı Geri Nasıl Alabilirim

  • Merhaba, kendi operatörünüze tıkladığınızda çıkan operatör şuan kullandığınız operatör değilse hiçbir şekilde çekemezsiniz,puan transferi yapamazsınız.

   • Hocam Yani Ben Şimdi Vodofoneyim Ve Türk Telekomdan Aldım 8bin puana yanlışlıkla Hattım Vodofone Olduğu İçin Sistem Onaylamıyor Ve O Puan Geri Gelmiyor Bana Şimdi Benim 8bin Puanım Yandımı ?Hiçbir Şekilde Geri Alamazmıyım ?

 • faturasız hatta tl olarak geliyorda faturalı hat kullanıyorum nasıl tl gelecek veya nasıl olur ?

 • Daha önce Vodafone dum simdi türkcell
  Yaptıö ama hiç para vermedi puanım yetmesine rağmen

  • Bu şekilde puan biriktirip alsanız dahi yüklenmez. Puan biriktirip birine TL şeklinde transfer edin.

   • Transfer işlemini bir türlü yapamıyorum. Transfer kısmına girdiğimde QR kod veriyor. Karşı tarafın taratması için bir seçenek yok.

  • Bimcell denenmedi ama Turk Telekom alt yapısı olduğu için hat seçim sayfasında Türk Telekom çıkıyorsa DENT TL’yi yükler

 • Dent puan brikmiyor linkle davet ediyorum ama hiç artmıyor 10 kişi linkten indirip kayıt oldu ama hala gelmedi puan 1990 da kaldi

   • Hocam iyi günler. Ben şimdi hattımı Türk Telekom dan Turkcell e taşıdım ve dentten TL satın almak istedimde olmadı. Bunun sebebi operatör ise ben yeniden Türk Telekom a gecsem bana paramı verirmi

     • Hocam mail gönderdim geri dönüş yaptılar ama 1 hafta oldu sorun duzelmedi. Bende hattımı tekrar eski operatorume (Türk Telekom a) geçirmeyi planlıyorum sizce doğru mu ? Bı de hocam ben 100 kere felan tikladim bunun hepsi (tüm paralar) gelirmi ?

     • Bu aralar hattına para gelmesi imkansıza yakın. Çünkü Turkcell ve Türk Telekom TL yükleme limitini arttırdı. Dent de ise hala eski TL yükleme limiti var yani güncelleme gelmeden TL yüklenmez.