DENT Bedava TL Kazanma

69

DENT Bedava TL kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dent uygulamasını yükleyen Turkcell,Turk Telekom,Vodafone faturasız bireysel hat kullanıcıları,getirdikleri referans ile bedava TL kazanıyor. Faturalı hatlarda niye çalışmıyor diye soracak olursanız, Faturalı hatlara TL yüklenmediği için çalışmıyor. Ama yinede puanı biriktirip herhangi bir faturasız hatta gönderebilirsiniz.

Hemen buradan kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsiniz

Gelin sizinle DENT uygulamasını tanıyalım:

  • Dent coin aslında bir kripto para birimidir. Aynı Bitcoin gibi. Dolayısıyla DENT COİN alınabilir, satılabilir sonra da çeşitli yollarla TL’ye çevirilerek çekilebilir.
  • Dent 47 ülkede anlaşmaya yaparak büyümeyi hedefleyen bir platformdur.
  • Ülkemize kısa bir süre önce gelmesine rağmen çok büyük kitlelere ulaşmıştır.
  • Türkiye’ye gelir gelmez 100 milyondan fazla DENT toplandı.
  • DENT uygulamasından direk 30 TL kazanamazsınız. Sistem tarafından belirtilen referans sayısını getirerek biriken puan ile ücretsiz Turkcell,Turk Telekom ve Vodafone operatörü için TL alabilirsiniz.
  • Dent ile para kazanma işini oturduğunuz yerde yaparak kısa süre içerisinde hattınıza bedava tl yükleme yapabilirsiniz.

DENT Bedava TL Kazanma

Dent ile Para Kazanmak aslında çok basit. Hemen aşağıdaki detaylı anlatımı uygulayarak dent ile nasıl para kazanılır? sorusunun yanıtını almış olursunuz.

1- Buraya tıklayıp uygulamayı indirip kayıt oluyorsunuz. (Buradaki link mobil yardım yazarına ait link sizde uygulama içerisinde yer alan Invite Friends kısmındaki referans linkinizi başkalarına atarak kayıt ettirmeye çalışın.)

2- Verdiğim linke tıklayınca sizi Google Play Store üzerine Yönlendirecek karşınıza çıkan uygulamayı indirip aşağıdaki adımları sırasıyla kendi bilgilerinizi girerek yaparsanız size belirli DENT puan gelecek. (Verdiğim linkten indirip girmeniz şart)

DENT Yükleniyor
DENT Yükleniyor

3- Uygulamayı açıp aşağıdaki adımları sırasıyla yaparak kayıt oluyorsunuz.

DENT Başlamak
DENT Başlamak
DENT Şimdi Katıl
DENT Şimdi Katıl
DENT Telefon Numarası
DENT Telefon Numarası
DENT Telefon Doğrulama
DENT Telefon Doğrulama
DENT SMS Doğrulama
DENT SMS Doğrulama
DENT Tamamlayınız
DENT Tamamlayınız
DENT Sonraki
DENT Sonraki
DENT Haydi Gidelim
DENT Haydi Gidelim

3- Yukarıdaki adımları sırasıyla tamamladıktan sonra kayıt işleminiz gerçekleşmiş oluyor. Şimdi hangi sayfanın ne işe yaradığına geçelim.

4- Referans Link Sayfasına gelerek size özel olan URL adresini kopyalayıp insanlara gönderip kayıt olmalarını sağlayın.

DENT Referans Linki

5- Bedava TL satın alma sayfasına gelip belirtilen puanları topladıktan sonra hangi operatörü kullanıyorsanız seçip TL yükleme talebinde bulunuyorsunuz.

DENT Ücretsiz TL Yükleme

Dent Bedava TL Yükleme

DENT bedava TL yüklemek için tek yapmanız gereken mobil üzerinden buraya tıklayıp uygulamayı indirip kaydolmaktır. Verdiğim link üzerinden kayıt olursanız yüksek puanla başlarsınız.

1- Hemen aşağıdaki işaretli kısım DENT puanınız.

DENTCOIN İLE BEDAVA TL KAZANMA
DENTCOIN İLE BEDAVA TL KAZANMA

2- Arkadaşlarınızı davet etmek için Invite Friends sayfasındaki referans linkini arkadaşlarınıza göndererek, başkalarını uygulamaya kayıt ettirin.

DENT Tüm Hatlar için Bedava TL Yükleme
DENT Tüm Hatlar için Bedava TL Yükleme

3– İşaretli kısıma girerek puanınızı biriktirdikten sonra hattınıza göre DENT ile bedava TL’nizi alabilirsiniz.

DENT Bedava TL
DENT Bedava TL

4- Dent TL transferi için Send top-ups to sayfasına girip TL transferi yapacağınız kişinin numarasının başını Türkiye telefon kodu +90 ekleyip numaranızı yazıp DENT TL kazanın.

Bedava TL Yükleme

Aşağıda yer alan puanlar sabit değildir. Sürekli değişiklik gösterebilir.

  • Turkcell 35 TL 4141 DENT
  • Türk Telekom 30 TL 3450 DENT
  • Vodafone 25 TL 5763 DENT

Uygulama üzerinden Turkcell kullanıcıları, tek seferde toplamda 4141 DENT toplayarak hattına 30 TL yüklenmesini talep edebilir.

Vodafone faturasız hat kullanıcıları 5763 DENT biriktirerek hattına 25 TL yüklenmesini talep edebilir.

Türk Telekom hat kullanıcıları, toplamda 3450 DENT toplayarak hattına 30 TL yüklenmesini talep edebilir.

DENT Ödeme Kanıtı

Arkadaşlar biz test etmeden bir şeyi sizlere sunmayız. 2 Tane ödemeyi 24 saat içerisinde sorunsuz aldık. Sizde elinizi çabuk tutup ne kadar bedava TL kazanabiliyorsanız kazanın. Bu tür uygulamalar genellikle,kullanıcı kitlesi arttıkça verilen referans kazançlarını düşürür veya ödemeyi yapmaz.

DENT Ödeme Kanıtı
DENT Ödeme Kanıtı

DENT Uygulaması Ödeme Kanıtı
DENT Uygulaması Ödeme Kanıtı

DENT Operatör Yanlış Gözüküyor

Uygulama kullanıcıları TL yüklenmesi için talep verdiğinde kullanmış olduğu operatör dışında farklı bir operatör görebilir. Bunun sebebi operatör değişikliğidir. Dent farklı operatör gözüküyor hatasının çözümü için hemen aşağıdaki yazıyı DENT uygulamasında kullanmış olduğunuz mail adresinizden support@dentwireless.com alıcısına gönderiyorsunuz.

Hi, I’m a new member, but I have a problem. I changed my operator in my country, but I see different operators in the application. So I want to change my operator in the application.
Operator: Type: Turkcell (Buraya şuan kullandığınız operatörün ismini yazacaksınız) Phone number: +90 5379852548 (Buraya telefon numaranızı yazacaksınız)

DENT Güvenilir mi?

Uygulama Dünya üzerinde yaygın bir şekilde kullanılıyorken bir anda Türkiye’ye gelip milyonlara ulaştı. Peki DENT güvenilir mi? sorusunu yanıtlamak baya bir zor. Anlayacağınız yapacağınız işlemlerden sitemiz kesinlikle sorumlu değildir. Bizde kullanıyoruz bakalım altından bir şey çıkacak mı 😀

DENT bedava tl kazanma makalemiz umarım işinize yaramıştır. Bir sonraki makalede görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.

İncelenen: DENT Bedava TL Kazanma

İncelenme Tarihi: 24 Şubat 2020

Editor's Rating:
5
Bunları da beğenebilirsin