Bedava İnternet

Eleq Bilgi Yarışması İle Para Kazan

1 94

Eleq Bilgi Yarışması İle Para Kazan,

Herkese merhaba arkadaşlar bu gün bomba bir uygulama ile sizlerle tekrardan birlikteyiz. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var bu uygulama diğer uygulamalar gibi hemen kapanma gibi bir şansı yok. Uygulama koskocaman Türk Telekom Şirketine ait.

Eleq- Canlı Bilgi Yarışması uygulamasını herhangi bir operatör farkı olmadan güvenli bir şekilde indirip gerçek para kazanabilirsiniz. Günün ödüllü sorularını bilenlere Hadi bilgi yarışmasındaki olduğu gibi ödül eşit bir biçimde paylaştırılıyor.  Ayrıca daha tanıtımı yeni yeni büyük sitelerde yapılmaya başlanan Eleq Bilgi Yarışması uygulamasının Google Play Store üzerinden 50 B+ indirmesi bulunmaktadır.

Türk Telekom Eleq Nedir?

ELeq para kazandıran bir bilgi yarışmasıdır. Android ve App Store uygulama marketlerinden telefonunuza uygulamayı indirerek yarışmalara katılabilirsiniz. Ayrıca uygulama  TAMBU klavye yapımcılarının imzasını taşımaktadır.

Eleq Canlı Bilgi Yarışmasına  Nasıl Kayıt Olunur?

Eleq bilgi yarışmasında hemen para kazanmak için kayıt olurken referans kısmına ”mobilyardim” yazmanız yeterlidir

Eleq uygulamasına kayıt olmak çok basit. Yapmanız gereken Android ve App Store uygulama marketlerinden telefonunuza uygulamayı indirmek. Daha sonrada telefon numarası ve size gönderilen SMS kodunu girerek,karşımıza çıkan kullanıcı adı kısmına da herhangi bir kullanıcı adınızı yazarak kayıt olmuş oluyorsunuz.

Eleq Bilgi Yarışması Uygulaması Nasıl Oynanır

Yarışma saatlerinden önce veya telefona gelen bildirimle zamanında uygulamada olmanız gerekiyor. Toplamda sorulan 10 soruya doğru cevap vererek günün ödülünden pay edinmiş oluyorsunuz. Bakiyeniz toplam da 50 TL olunca ödeme talebi verebiliyorsunuz.

Eleq Uygulaması İle Para Nasıl Kazanılır?

Her gün belirlenen belli saatlerde belirlenen yarışmalara katılarak para  kazanabilirsiniz. Yarışmada bulunan her bir soruyu 10 saniye içinde doğru şekilde cevap verirseniz güzel paralar kaldırabilirsiniz.

Şuan için ödeme alabilmeniz için Hadi uygulamasındaki gibi kart bilgileri alanı bulunmamaktadır. İleri ki tarihlerde eklenir herhalde. Ödeme talebi bulunabilmeniz için bakiyeniz de toplam 50 TL olması gereklidir.

Eleq Yarışmasında Para Ödülü Nedir?

Eleq bilgi yarışmasında hemen para kazanmak için kayıt olurken referans kısmına ”mobilyardim” yazmanız yeterlidir

Bilgi yarışmasında bulunan ödül gün gün değişiklik gösterebilir. Hadi bilgi yarışmasında olduğu gibi katılımcı sayısı arttıkça ödül miktarı da artacaktır. Her gün uygulama girerek ödülü öğrenebilirsiniz.

Eleq Bilgi Yarışmasında Joker Kodu Ne İşe Yarar?

Yanlış cevap verdiğinizde joker hakkını kullanarak oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kampanya kodu veya bir kullanıcı adı ile başkalarını uygulamaya davet ederek bir joker hakkı kazanırsınız. Joker kodunun güzel yani ise son soru hariç her soruda 1 kere joker kodu kullanabilmeniz.

Eleq Android ve iOS Cihazlara İndir

Eleq bilgi yarışmasında hemen para kazanmak için kayıt olurken referans kısmına ”mobilyardim” yazmanız yeterlidir

Eleq canlı bilgi yarışması uygulamasını aşağıdaki vermiş olduğumuz linklerden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. İsterseniz de Google Play Store veya App Store üzerinden ‘eleq’ yazarak  indirebilirsiniz.

Android Eleq Uygulamasını İndir

iPhone ve iPad Eleq Uygulamasını İndir

Hadi Bilgi Yarışması İle Para Kazan

1 yorum
  1. Eleq diyor

    Eleq yarışmasında referans kısmına elegbelesjoker yaz günde 3 defa 2 joker kazanma hakkı kazan….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.