Bedava İnternet

FİFA 19 MOBİLE ANDROİD ve iOS İçin Çıktı

0 50

FİFA 19 MOBİLE ANDROİD ve iOS için sonunda çıktı.

Geçtiğimiz günlerde sadece belli kişilere deneme olarak sunulan FİFA 19 MOBİLE  tamamen yayınlandı. Gelişmiş oyun motoru ile  yepyeni bir oynanış, grafikler ve yapay zeka sizi bekliyor.

FİFA 19 Yenilikler

  •  Yeni gelişmiş oyun motoru,
  • Ultimate takım
  • Atak pozisyonları
  • Online lig düellosu ve turnuvaları

GERÇEK ZAMANLI PVP

Dünya üzerindeki oyuncular ile teke tek oynama şansı kazanıyorsunuz. Ayrıca Amatör ve Pro Klasmanlarda sahadaki  becerilerini geliştirmek için sizi bir Yapay Zeka Antrenörü bekliyor olacak (Bu modu her cihaz desteklemiyor)

Ultimate Team

Aynı kulüpten, ligden veya uyruktan oyuncuları ilk 11’e yerleştirerek oyuncuları geliştirebilirsiniz. 550’den fazla  takımdan oyuncu seçerek kadronuzu en iyi şekilde seçebilirsiniz. Her maçtan önce taktiklerinizi detaylı olarak düzenleyebilirsiniz.

Galibiyet İçin Atak Yapın

Karşı Atak modunda heyecan verici zamanlar geçireceksiniz. , liderlik tablolarında yükselmek ve yıl boyunca sezon ödüllerini kazanmak için baya bir uğraşacaksın.

BİR Liğe Katılın, Dünyayı keşfedin

Dünyanın herhangi bir yerinden bir kişi veya arkadaşlarınız ile güçlerinizi birleştirerek zorlu mücadele etmenizi sağlayan gerçek bir oyun deneyimi sizi bekliyor olacak. Lig Düellosu Turnuvalarında dünyanın en iyileri ile mücadele ederek liderlik tablosunu yıkıp geçirin!

Bu uygulamanın oynanması için internet bağlantısı gereklidir.

FİFA 19 MOBİLE İndir

Android için tıkla

iOS için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.