Bedava İnternet

FIFA Mobile 19 Beta Sonunda Çıktı

0 54

FIFA Mobile 19 Beta sonunda çıktı. Mobil oyuncuların 4 gözle beklediği Fifa 19 Mobile oyununun betası kısa bir süre önce çıktı.

Oyunu şuan tam olarak yayınlanmadı. Google Play Store üzerinde Beta olarak oyun severlere sunuldu. Peki bu beta olayı nedir diğerinden ne farkı var gibi sorular duyuyor gibiyim 😀

Şu şekilde izah edeyim beta bir sürümün tam olarak çıkmamış hali yani herhangi bir hata var mı oynanış iyimi tarzında sorular barındırıyor içerisinde. Eğer hatalar var ise tam olarak çıkacak sürümü için bunları düzeltiyorlar. Beta sürüm hakkında aldığımız bilgilere göre 1 Kasım tarihine kadar devam edecek diye biliyoruz.

FIFA Mobile 19 – FIFA Futbol

Dünyanın en çok satan futbol oyunları arasında yer alan  FIFA her yıl ilk bilgisayar, daha sonra da mobil oyununu çıkarıyor. Nedense bu sene beta olarak yayınlandı. Geçmiş yıllarda direk tam sürümü çıkarıyordu. Her neyse şimdi bu oyunu beta olarak nasıl indirileceğini aşağıda anlatacağım sizde bu yöntemle 1 Kasıma kadar oyunu beta olarak oynayabilirsiniz.

Fifa 19 Mobile Beta Nasıl İndirilir?

FIFA Mobile 19 Beta Sonunda Çıktı 2
FIFA Mobile 19 Beta Sonunda Çıktı 2

Oyunu oynamanız için beta programına kayıt olmanız gerekiyor. bu sayede 1 Kasıma kadar herkes den önce oyunu incelemiş oluyorsunuz.

Burada yer alan linke gidip, test kullanıcısı ol butonuna tıklamanız yeterlidir. Hepinizi iyi oyunlar 😀

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.