Bedava İnternet

Goller Cepte Bedava İnternet 2018

0 81

Goller Cepte bedava internet 2018 yılında güncel çalışan ayarlarlar.

Hepinize merhaba arkadaşlar sitemize hoş geldiniz bu makalemizde Goller Cepte uygulamasının içinden girip dışından çıkacağız.

öncelikle goller cepte nedir onu bir açıklayalım

Goller Cepte 

Turkcell’in popüler servisleri arasında yer alan gollercepte, tutmuş olduğunuz 4 büyük takımın Galatasaray,Fener bahçe,Beşiktaş ve Trabzonspor’un haberlerini,videolarını hatta televizyon’da bütün spor kanallarında hangi program var saatini falan  hepsi yer almaktadır.İsteğe bağlı Google Play Store üzerinden indirip kullanmaya anında başlayabilirsiniz.Son güncelleme ile gelen Pis Burun rakip oyuncu ve  bilgisayara karşı oynayabileceğiniz bir uygulamadır.Oyunun amacı ise rakipten önce doğru hamleler yaparak ilk golü atmaktır.İlk golü atan hem puan hemde oyunu kazanır.Elde etmiş olduğunuz puanlarla sıralamaya girip çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.Canlı Skor kısmı ile de anlık dünya da oynanan maçların dakikaları ve gollerini görebilirsiniz

Goller Cepte Bedava İnternet 2018

Goller cepte de şu anlık 3 internet yöntemi bulunmaktadır.Bunlar Her Gol 100 MB,İlk indir 500 MB Kazan ve Arkadaşını davet et- 500 mb kazan gelin bunlara sıra sıra detaylı bir şekilde nasıl ücretsiz yapıldığına bakalım.

Her Gol 100 MB

Her gol 100 MB ile ücretsiz olarak haftada 1 kez seçmiş olduğunuz maçta ne kadar gol olursa maçta atılan gol sayısının 100 katı kadar MB kazanırsınız.İsterseniz premium paket alarak bu hakkı 3 hak yapabilirsiniz ücretsiz bir şekilde 3 hak yapmak istiyorsanız Bu Linke Tıklayıp Anlatıma gidebilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et 500 MB Kazan

Evet birkaç şartı yerine getirdiğiniz takdirde günlük 500 mb kazanabilirsiniz.Bu yöntem sınırsız olup herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

detaylı  anlatıma geçelim,

  1. İlk olarak hediyeyi kazanmanız için Turkcell hat sahibi olunmalı ve hız kısıtı bulunan bir paketin hattımızda tanımlı olmaması lazım.
  2. Turkcell Goller Cepte uygulamasını indirip numaranızın başında sıfır olmadan yazarak size gelecek olan kod ile uygulamaya giriş yapıyoruz.
  3. Uygulanın en sağ kısmında Eğlence/Arkadaşını davet et- 500 MB Kazan/Rehberden Seç diyerek daha önce goller cepte indirmemiş bir kişiyi uygulamaya davet ediyoruz.
  4. Uygulamayı davet ettiğimiz kişi giden mesajdan veya Play Store üzerinden Turkcell herhangi bir Goller Cepte uygulamasını indirerek hem siz hemde eğer davet ettiğiniz kişi Turkcell ise 500 MB kazanacak
  5. İsterseniz de karşıdaki kişi uygulamayı indirmeden hediye kazanabilirsiniz. Goller Cepte uygulamasının ayarlarına giderek Abonelik Ayarları/Üyelik Numarasını değiştir diyerek davet ettiğimiz kişinin bilgilerini girip hediye kazanabilirsiniz
  6. Ek olarak uygulamayı ilk defa indiren Turkell kullanıcıları günlük 500 MB internet paketi kazanacaktır.

Goller Cepte Apk

Goller Cepte uygulamasını ister turkcell.com.tr üzerinden ister de Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Gollercepte 1903

Gollercepte 1905

Gollercepte 1907

Goller Cepte Bedava Premium

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.