Bedava İnternet

Güncel Fatih Şifresi

0 122

Fatih şifresi nedir? !1qaz2WSX3edc4RFV%56

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bu makalemizde ”fatih şifre,fatih internet şifresi,fatih wifi şifresi,fatih 2019 şifresi gibi arama sonuçlarının cevabını vereceğiz.

Fatih ( Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) projesi altında okullara eklenen internet alt yapısı hakkında bilginizin olduğunu sanıyorum. Okulun sınıflarına eklenen modemlerle interneti okul çevresinde kesinti yaşamadan rahat bir biçimde girebiliyorsunuz. Bu ağın en güzel tarafı da hangi okulda bulunursa bulunsun şifresi sabit yani Fatih Ağı bulunan bütün okullarda şifre aynı.

Fatih Şifresi

Siz değerli takipçilerimiz için bu yazıyı sürekli güncel tutacağız. Bu sayede güncel bir şekilde fatih şifreyi öğrenmiş olacaksınız.

fatih şifresi

Şifreye gelecek olursak, Fatih 2019 şifresi ” !1qaz2WSX3edc4RFV%56 ” olarak belirlenmiştir aşağıdaki yer alan şifreler ise geçmiş yıllara fatih internet şifresidir.

  • T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  • F@M2015i#Eb23TC
  • f1@2t34ih5
  • verdijm@n1453
  • {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih İnternet Şifresi Nereye Yazılır?

Kullanmış olduğunuz cihazın Wi-Fi erişimini açtıktan sonra” F@tih “ adında bir ağ görecekseniz bu ağın üzerine tıkladıktan sonra şifre isteyecek. Şifre bölümüne
!1qaz2WSX3edc4RFV%56 yazıp Bağlanabilirsiniz.

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası

Genellikle bu hataya cihaz üzerinde çalışan VPN veya buna benzer uygulamalar sebep olmaktadır. Ayarlardan arka planda çalışan uygulamalara gidip uygulamayı kapattığınız takdirde bu sorun ortadan kalkacaktır. Sorun yine devam ederse telefonu kapa açıp çözebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki mavi butona tıklayarak gerekli ayarları yaparak fatih ağında istediğiniz siteye girebilirsiniz.

Umarım fatih güncel şifre makalesi işinize yaramıştır. Kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.