Mobil Yardım
Güncel Fatih Şifresi

Güncel Fatih Şifresi

Güncel Fatih şifresi nedir? !1qaz2WSX3edc4RFV%56

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bugün Okullarda bulunan Fatih Ağının şifresini vereceğiz.

Fatih ( Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) projesi altında okullara eklenen internet alt yapısı hakkında bilginizin olduğunu sanıyorum. Tüm okulun sınıflarına eklenen modemlerle internete okul çevresinde kesinti yaşamadan rahat bir biçimde girebiliyorsunuz. Bu ağın en güzel tarafı da hangi okulda bulunursa bulunsun şifresi sabit yani Fatih Ağı bulunan bütün okullarda şifre aynı.

 Fatih İnternet Şifresi 2019

Siz değerli takipçilerimiz için bu yazıyı sürekli güncel tutacağız. Bu sayede güncel bir şekilde fatih wifi şifresi öğrenmiş olacaksınız.

Şifreye gelecek olursak şuan 2019 senesinde Fatih ağının şifresi ” !1qaz2WSX3edc4RFV%56 ” olarak belirlenmiştir aşağıdaki yer alan şifreler ise geçmiş yıllara ait olup çalışmamaktadır.

  • T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  • F@M2015i#Eb23TC
  • f1@2t34ih5
  • verdijm@n1453
  • {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih Wifi Nasıl Bağlanılır?

Kullanmış olduğunuz cihazın Wi-Fi erişimini açtıktan sonra” F@tih “ adında bir ağ görecekseniz bu ağın üzerine tıkladıktan sonra şifre isteyecek. Şifre bölümüne
!1qaz2WSX3edc4RFV%56 yazıp Bağlanabilirsiniz.

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası

Genellikle bu hataya cihaz üzerinde çalışan VPN veya buna benzer uygulamalar sebep olmaktadır. Ayarlardan arka planda çalışan uygulamalara gidip uygulamayı kapattığınız takdirde bu sorun ortadan kalkacaktır. Sorun yine devam ederse telefonu kapa açıp çözebilirsiniz.

Dillerseniz aşağıdaki mavi butona tıklayarak gerekli ayarları yaparak fatih ağında istediğiniz siteye girebilirsiniz.

Yorum ekle

En Çok Okunanlar

Her Şeyden Hemen Haberdar Olmak İster misin?

Evet