Bedava İnternet

Hadi Joker Kodu

0 222

Hadi joker kodu nedir nasıl bedava joker kodu kazanılır?

Merhaba arkadaşlar, bugün Hadi Bilgi yarışması için bedava nasıl joker kodu kazanabileceğinizi anlatacağım.

Peki bu kodlar ne işe yarıyor diye sorar gibisiniz, Arkadaşlar Hadi Joker kodları, canlı para kazandıran bilgi yarışmasında yanlış cevapladığınız 1 soru için geçme hakkı tanımaktadır.(Son soru hariç)

BiP Uygulamasından Hadi Joker Kodu Kazanma

Turkcell Bip uygulaması üzerinden bedava joker kodu kazanabilirsiniz. Telefonunuzda kullanmış olduğunuz marketten BiP uygulamasını indirip giriş yapıyorsunuz. Daha sonra Keşfet bölümünden ”Hadi – Bilgi Yarışması” kanalını takip ediyorsunuz. Tekrar Hadi Bilgi Yarışma kanalına giriyorsunuz. Orada Yarışma Tarihi Hadi’yi indir Yarışma ödülelri ve Joker hakkı kısmı çıkacak, bu kısımdan joker hakkına seçerek bedava joker hakkınızı alabilirsiniz. Her hafta  1 joker hakkı kazanabilirsiniz.

Davet Ederek Hadi Joker Kodu Kazanma

Arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı uygulamaya davet ederek kod kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken daha önce uygulamaya kayıt olmayan kişilere,  kullanıcı adınızı vererek, kayıt olurken referans kısmına yazmasını istemek olacaktır. Bu sayede otomatik size 1 joker hakkı tanımlanacaktır.

Hadi Joker Kodu Nereye Yazılır ?

Hadi uygulamasının ana sayfasında bulunan üç noktaya tıklayıp ”Joker Kazan” menüsüne giriyorsunuz. Daha sonra size verilen joker kodunu buraya girip joker hakkı elde etmiş oluyorsunuz.

Hadi Bilgi Yarışması Kaç Joker Hakkı Olduğunu Öğrenme

Joker kodunu öğrenmek çok basit. Uygulamaya giriş yapıp ana sayfada isminizin hemen altındaki kalpten kaç joker hakkınız olduğun öğrenebilirsiniz

Hadi-Bilgi Yarışması nasıl yapılır ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.