Her Ayın 14’ü Saat 14:40’ta 1 Hadi Paketi Hediye
Her Ayın 14’ü Saat 14:40’ta 1 Hadi Paketi Hediye
Turkcell Bedava İnternet

Her Ayın 14’ü Saat 14:40’ta 1 Hadi Paketi Hediye

Her Ayın 14’ünde saat 14:40’ta 1 hadi paketi hediye.

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bugün Turkcell operatöründe yeni duyurulan Lifecell Hadi Kazan Kampanyasına değineceğiz.

Turkcell Lifecell Hadi Kazan paketini bedavaya alabileceğinizi biliyor muydunuz? Büyük bir ihtimal bu yazıyı okuyorsanız bilmiyorsunuz demektir. Lifecell Hadi Kazan Kampanyası ile her ayın 14’ünde Saat 14:40’ta hadi paketlerinden birine ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Lifecell Hadi Kazan Kampanyası


30 Haziran 2019 tarihine kadar her ayın 14’ünde, saat 14:40’tan itibaren 1 saat boyunca geçerli Lifecell bireysel ses, faturalı hat ve faturasız hat kullanan müşterilere, Hadi İzle günlük ve haftalık, Hadi Paylaş günlük ve haftalık paketleri ile Hadi Üçlük paketlerinden herhangi biri hediye edilecektir.

Lifecell Hadi Kazan Kampanyaya Nasıl Katılırım?

  • Lifecell kanalını takip ettikten sonra Ayın 14’ünde 14:40’ta Lifecell BiP kanalını ziyaret edip ana sayfada “Hadi Kazan”a basarak gelecek olan kısa videoyu izleyip hediyenizi kazanabilirsiniz.
  • Burada dikkat etmeniz konulardan birisi 10 sn’lik kısa videoyu kesin izlemeniz gerekmektedir yoksa hediye hattınıza yüklenmeyecektir.

Kampanyadan kazanacağınız hediye paketlerini aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Fatih AnonyTun VPN Ayarları

Önceki makale

Combo VPN Fatih Ağı Ayarları

Sonraki makale

Yorumlar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir