Bedava İnternet

Hopi ile Paracık Kazanma

0 231

Hopi ile Paracık Kazanma olayını elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Gelin önce bir Hopi nedir? Ona bakalım.

HOPİ Nedir?

Hopi, büyük firmalar ile yaptığı anlaşmalar ile zevklerine ve ilgi alanına göre sana özel kampanyalar sunar bir uygulamadır.

Hopi Nedir?

Sana Özel Kampanyalar bölümünde zevkine ve ilgi alanına uygun kampanyalar bulunmaktadır. Ayrıca Sana Özel Kampanyaları arkadaşlarınız ile paylaşarak onların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Paracık Nedir?

Hopi hesabınız ile yaptığın alışverişlerde Paracık kazanabilir ve bu paracıkları başka alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Bu arada Hopi uygulamasındaki çarkı çevirerek hediye paracık kazanabilirsiniz.

Paracıklarınızı https://hopi.com.tr/markalar adresindeki markalarda kullanabilirsiniz.

Hopi ile Nasıl Paracık Kazanılır?

Hopi hesabın ile anlaşmalı marketler de yapacağın alışverişlerde, kasiyere Hopi QR Kodunu söyleyerek, internet alışverişlerinde Hopi QR Kodunun altındaki kodu yazarak, çark çevirerek veya da arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek paracık kazanabilirsiniz.. Ayrıca bu paracıkları arkadaşlarınıza göndererek onları da mutlu edebilirsiniz.

Hopi Bedava Paracık Kazanma

Şuan popüler olarak davet kazan mantığı ile arkadaşınızı ve uygulamaya kayıt olamayan kişileri kendi kodunuz ile üye ederseniz hem kendiniz hem de arkadaşınız Hopi’den bedava 5 paracık kazanıyor.

3 kişi çağırırsanız 15 TL ediyor. Eğer referansla kayıt olursanız toplam da 20 paracık oluyor.

Hopi Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır?

1- Şimdi önce uygulamayı indirmeyip kayıt olmadıysan Google Play Store veya App Store mağazalarına girip Hopi yazıp indiriyorsunuz.

2-Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek buradan üye olmak için HOPİLİ OL butonuna tıklıyorsunuz.

hopili ol

3- Karşınıza telefon numaranızı yazacağınız bir bölüm geliyor. Buradan numaranızı yazıp Devam Et düğmesine tıklıyorsunuz.

4- Gelen onay kodunu girdikten sonra karşınıza üyelik formu sayfası geliyor. Buradan gerekli bilgileri doldurduktan sonra Davet Kodu kısmana PD5UAB3 kodunu giriyorsunuz ve uygulamaya 5 TL ile başlamış oluyorsunuz.

5- Daha sonra uygulamanın en altta sağda bulunan adam simgesine tıklıyorsunuz.

Hopi Arkadaşını Davet Et

6- Açılan sayfadan Arkadaşını Davet Et butonuna tıklıyorsunuz.

Paracık Kazanmak İster misin?

7- Arkadaşını Davet Et sayfasında bulunan kodu, arkadaşlarınızın kayıt sayfasındaki bölüme yazmasını söylüyorsunuz ve hem arkadaşınıza hem de size her kayıt için 5 paracık geliyor.

Not: Bir hesap şimdilik en fazla 3 kişi davet edebilir.

Hopi ile Migros’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Paralarımızı biriktirdikten sonra herhangi bir Migros mağazasına gidiyorsunuz. Sonra hesabınızda ne kadar paracık varsa o kadarlık ürün alıp kasaya gidiyorsunuz. Kasiyere Hopi ile alışveriş yapacağınızı söyleyip Hopi QR kodunu okutarak veya da kodu söyleyerek alışverişi tamamlamış oluyorsunuz.

Bu arada eğer Hobi paracığınızın üstünde bir alışveriş yaparsanız üstünü nakit olarak verebilirsiniz.

Hopi ile Steam Kodu Nasıl Alınır?

1- Uygulama içerisindeki arama kısmına ”EF DIGITAL” yazıp Steam Cüzdan kodu satın al yazan açıklamalı resme tıklıyorsunuz.

Hopi ile Steam kodu alma

2- Buradan İNTERNET MAĞAZASINA.. yazısına tıklıyorsunuz.

İnternet Mağazasına

3- Açılan saydan istediğiniz ürün seçip Devam butonuna tıklıyorsunuz. Eğer yeterli paranız varsa cüzdan kodunu satın alıyorsunuz.

Umarım Hopi ile Paracık Kazanma makalesi işinize yaramıştır. Bir sonraki makale de görüşmek üzere.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.