Bedava İnternet

Kim 1 GB İster Hilesi Nasıl Yapılır?

0 443

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bu makalemizde ”BiP Kim 1 GB İster Hilesi Nasıl Yapılır?” sorusunu cevaplayacağız.

Bildiğiniz üzere ”Kim 1 GB İster” Turkcell BiP kullanıcılarına ücretsiz internet paketi veren ödüllü bilgi yarışması kanalıdır. İsterseniz gelin biraz BiP Kim 1 GB kanalından bahsedelim.

Kim 1 GB İster Yarışması Nedir?

Toplamda 15 soru bulunan yarışmada üçer soruluk 5 aşama bulunmaktadır. Dilediğiniz aşamanın sonunda yarışmadan çekilebilir veya da devam edip 15 soruyu da doğru cevaplayıp Turkcell 1 GB bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

 • Her bir soruyu çözmek için 20 saniye zamanınız bulunmakta. Bu süre boyunca cevap vermezseniz veya da yanlış cevap verirseniz o gün için elenirsiniz.
 • Gün içinde yarışmada elenirseniz diğer gün tekrar yarışmayı oynayabilirsiniz.
 • Dilerseniz yarışmadan ödül aldıktan sonra 2 TL ödeyerek hem 50 MB hediye alıp hemde yarışma gününü beklemeden tekrar yarışabilirsiniz.
 • Veya da yarışma aşamalarında elenip belirli ücret karşılığı tekrar devam edip belirli MB hediyesi kazanabilirsiniz.

BiP Kim 1 GB İster Hilesi

Makale başından beri bu anı beklediğinizi biliyorum. Dediklerimi eksiksiz uygulayıp hileyi yaptıktan sonra 1 GB büyük ödülün sahibi olacaksınız.

 1. BiP uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra uygulama da bulunan keşfet bölümünden Kim 1 GB İster kanalını takip ediyoruz.
 2. Daha sonra yarışmaya başlamadan Telefon ayarlarına girip uygulamalardan BiP’i bulup üzerine tıklıyorsunuz.
 3. Karşınıza Durmayı zorla ve Kaldır ekranı gelmesi gerekiyor.
 4. İşte hile tamda buradan yapılıyor.
 5. Yarışmayı başlatıp süre başladığında 20 saniye dolmadan önce sorunun ekran görüntüsünü alıyorsunuz sonra da BiP uygulamasını Durmaya zorla diyerek durduruyorsunuz.
 6. Bura da ekran görüntüsünü alma sebebimiz, sorulan sorunun cevabını internet üzerinden araştırıp bulmak olacaktır.
 7. BiP uygulamasını durdurduktan sonra geriye doğru sayılan süre de duruyor.
 8. Sorunun cevabını internet üzerinden arayıp bulduktan sonra tekrar BiP uygulamasına girip yarışma kanalına girdikten sonra soruyu cevaplıyoruz.
 9. Bundan sonrada yukarıdaki işlemleri her soru için tekrarlayıp 15. soruyu doğru cevapladıktan sonra ödülümüzü alıyoruz.
kim 1 gb ister hilesi
kim 1 gb İster hilesi nasıl yapılır?

Kim 1 GB İster Süre Durdurma

Eğer uygulamayı durdurduktan sonra süre durmuyorsa Greenify uygulamasını indirip gerekli ayarları yaptıktan sonra uygulamanın ana sayfasında bulunan + işaretini tıklayıp BiP’i seçiyoruz. Daha sonra ana sayfaya eklenen BiP’in üzerine tıklayıp hemen aşağıda yer alan yeşil butona tıklıyorsunuz. Bu sayede Kim 1 GB İster Yarışmasında Süre Durmuş oluyor.

greenify uygulama durdurma
greenify uygulama durdurma
kim 1 gb ister süre durdurma
kim 1 gb ister süre durdurma

Not: Greenify Otomatik Uyutma işlemini Rootsuz kipte yapmak için Telefon ayarlarından Erişebilirlik/Servisler yolununu izledikten sonra Greenify – Otomatik Uyut ayarını bulup açmanız gerekmektedir.

Umarım kim 1 gb ister süre hilesi makalesi işinize yaramıştır. Soru ve sorunlar için hemen aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.