Bedava İnternet

Paycell Kart’tan 2 GB Bedava İnternet

0 45

Paycell kart’tan 2 GB bedava internet olayı nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık.

Yine Turkcell operatöründen bomba gibi kampanya! Para harcadıkça internet kazandıran alışveriş kartı kullanan Turkcell, kullanıcıları bedava 2 GB kazanıyor

Aşağıdaki yönergeyi izleyerek sizde Paycell Karttan bedava internet kazanabilirsiniz.

Paycell Kart’tan 2 GB Hediye İnternet

Yeni faturasız hat alan veya numarasını Turkcell operatörüne geçiren müşteriler, 6 ay boyunca Paycell Kartı kullanarak 30 TL üzeri paket veya TL yükledikleri aylar boyunca  2 GB internet kazanıyor!

Kampanya süresi boyunca her ay yükleme yaptığınız takdirde 12 GB bedava internet kazanırsınız. Kazandığınız internet paketi sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Paycell 6 Ay 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Dikkat etmeniz gereken  birkaç şey var, bunları yerine getirdiğiniz takdirde bedava internet hediyenizi alabilirsiniz.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Kampanyadan son  son 180 gün içinde numaranızı Turkcell’e taşımanız veya yeni bir hat satın almanız gerekmektedir.
  • Kampanya şartlarını yerine getirdiğiniz takdirder 6 ay boyunca bedava Haftalık 2 GB internet paketi kazanacaksınız.
  • TL bakiye yükleme işlemi yaptığınız gün hediyeniz tanımlanacaktır.
  • Eğer iade veya iptal ederseniz kazandığınız internet paketi iptal edilir (Aklıma bir şeytanlık geldi aslında, bu işlemi yapıp hediyeyi bitirip iade yapsak tadından yenmez D:)
  • Kampanya ya katılmak iç,in mutlaka Paycell Kartınız ile 30 TL ve üzeri  paket veya TL yüklemeniz gerektiğini unutmayın!

Umarım Paycell Kart’tan 2 GB Bedava İnternet makalesi işinize yaramıştır diğer makalelerde görüşmek üzere,sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.