Bedava İnternet

Selfy WhatsApp Bip ve Wirofon Mesajlaşma Bedava

0 80

Türk Telekom selfy whatsapp bip ve wirofon anlık mesajlaşma kampanyası nasıl yapılır? Kimler yararlanabilir detaylı bir şekilde anlattık.

Türk Telekom selfy kullanıcıları  Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile Hem yurt içinde hem de yurt dışında WhatsApp, Bip ve Wirofon’dan yazışma bedava. Kampanya boyunca  selfy whatsapp bip ve wirofon üzerinden yapacağınız yazışmalar da mevcut internet paketinizden herhangi bir internet azalması olmayacaktır. Türk Telekom böyle bir kampanya çıkartarak sms paketlerine bağımlılığı da azaltmış oluyor.

Türk Telekom Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Anlık mesajlaşma kampanyasından yararlanmak için Selfy’e üye olmanız şart yoksa kampanyadan yararlanamazsınız. Türk Telekom Selfy’e üye olmak için tek yapanız gereken SELFY yazıp 4545’e sms göndermek veya müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Yurtiçinde, ücretsiz kullanım hakkı 1024 MB ulaştığında internet hızı Kbps’e düşecek. Faturasız hat sahipleri eğer 1024 MB ulaştıysa 1 ay boyunca internet hızı 128 Kbps olacaktır. Yurt dışında ise  ücretsiz kullanım hakkı 50 MB’a ulaştığında bu 3 uygulamadan yaptığınız kullanımlar yurt dışında kullanmış olduğunuz tarife veya paketlerinizden düşecektir. Ayrıca bu 50 MB sadece  WhatsApp için geçerlidir.WhatsApp üzerinden yapacağın sesli aramalar bu kampanyaya girmediğini unutmayın. Kampanyanın sona erme tarihi 31 Aralık 2018’dir. 

Selfy WhatsApp Bip ve Wirofon Ücretsiz Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Eğer Selfy kullanıcısı değilsen  SELFY yazıp 4545’e sms atıyorsun.
  • Daha sonra kampanyadan yararlanmak için ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e sms atıyorsunuz.
  • Faturasız kullanıcılar kampanyadan yararlanabilmesi için en az 1 ay içinde 25 TL yüklemesi gerekli.
  • Faturalı kullanıcılar ise 1 GB ve üzeri internet içeren hepsi bir arada(ses, SMS, internet içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olması yeterlidir.
  • KALAN ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e sms atarak kampanyadan kalan kullanımları öğrenebilirsiniz.
  • IPTAL ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e sms atarak da kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB Bedava internet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.