Bedava İnternet

Silinen Telefon Numaralarını Geri Getirme

0 84

Silinen telefon numaralarını geri getirme nasıl yapılır?

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bugün Akıllı Telefonlarda yanlışlıkla veya telefon rehberinin yedeği alınmadan silinen telefon numaralarını nasıl geri getirebileceğinizi göstereceğiz.

Bazı durumlarda Akıllı telefonlarımızdan rehberimiz silinebiliyor. Bu gibi durumlarda çok sinirlenip telefonu kırma seviyesine kadar bile gelinebiliyor.

Bu durumlardan bazıları:

  • Yedek alınmadan format atma.
  • Format sırasında oluşan Hard Brick
  • Başkaları tarafından izinsiz silinme.
  • Ve sayamadığımız birçok neden.

Öncelikle bu gibi durumlarda sakin bir şekilde hareket etmeliyiz. Çünkü bu gibi sorunları aşmak o kadarda zor değil. Silinen telefon rehberini getirmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Vereceğimiz yöntemle eminim bu sorunu çözeceksiniz.

Silinen Telefon Rehberini Geri Getirme

İlk yöntem direk Facebook hesabı ile ilgili. telefon numaralarınız silinmeden önce Facebook ve Facebook Messenger yüklediyseniz bir umut var. Bazen otomatik bazende size sorularak telefon rehberiniz direk Facebook Messenger üzerine yükleniyor. Eğer yüklenmiş ise buradaki linke tıklayarak herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş yaptıktan sonra karşınıza telefon rehberi gizli bir şekilde geliyor. Kimin numarasını öğrenmek istiyorsanız yıldızlı alana tıklayıp numarayı görebilirsiniz.

Silinen Telefon Rehberini Geri Getirme

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.