Mobil Yardım
Sürpriz Nokta Ban Kaldırma

Sürpriz Nokta Ban Kaldırma

Sürpriz nokta ban kaldırma 2019

Mobilyardim.com’dan merhaba. BiP uygulamasına gelen son güncelleme ile sürpriz nokta hilesi hem çalışmamaktadır, hemde uzun sürüleri ban atmaktadır. Mobil Yardım olarak sürpriz nokta ban kaldırma hakkında uzun bir süredir çalışmış olsak da bir sonuca varamadık.

Sürpriz Nokta Ban Nasıl Kaldırılır?

Emin birçok yerde saatlerce gezinip BiP Sürpriz Nokta Ban Nasıl Kaldırılır? tarzında paylaşımları görmüşsünüzdür. Arkadaşlar herhangi bir yöntem olsaydı zaten bir yazardık. Önceden bu tür konuları hizmet@turkcell.com.tr adresine yazıp sorunu çözüyorduk. Şu anlık BiP geliştiricileri Fake GPRS kullan kişilere istisna göstermemektedir. Yani arkadaşlar banı kaldırabilecek tek kişi vardır oda BiP müşteri hizmetleri, adamlara ne yazarsanız yazın şu cevabı vereceklerdir: ”Yapılan kontrollerde sistem tarafından sahte konum uygulaması kullandığınız tespit edildiğinden; kampanyaya erişim engeli getirilmiştir.Bu süre tamamlandıktan sonra sahte konum uygulaması kullanmadan kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.Tarafımızdan müdahale edilememektedir.”

Facebook veya Youtube kanallarında sorunun çözümünü arayıp boşunuza zamanını harcamayın. Ama arada bir gelip bu sayfayı yoklarsanız iyi olur. Bir yöntem deniyoruz eğer olursa direk burada paylaşılacak.

Sürpriz Nokta Ban kaldırma için beklemede kalın…

8 yorum

En Çok Okunanlar

Her Şeyden Hemen Haberdar Olmak İster misin?

Evet