Sürpriz Nokta Ban Kaldırma

10

Hepinize merhaba. Bu makalede Sürpriz Nokta Ban kaldırma yönteminden bahsettik.

BiP uygulamasına gelen son güncelleme ile sürpriz nokta hilesi, önceki gibi modlu bir şekilde hem çalışmamaktadır hemde uzun sürüleri ban atmaktadır. Mobil Yardım ekibi olarak sürpriz nokta ban nasıl kaldırılır? sorusunu bildiğimiz kadarıyla bu makalede yanıtlamaya çalıştık.


Ayrıca ücretsiz aylık 20 GB veren hediye yarışı hile makalesine göz atmayı unutmayın 😎

Sürpriz Nokta Ban Nasıl Kaldırılır?

sürpriz nokta ban nasıl kaldırılır?

Eminim birçok yerde saatlerce gezinip BiP Sürpriz Nokta ban nasıl kaldırılır? veya da sürpriz nokta ban yeme tarzında paylaşımları görmüşsünüzdür. Arkadaşlar herhangi bir kısa yöntem olsaydı zaten bir yazardık. Önceden bu tür konuları hizmet@turkcell.com.tr adresine yazıp sorunu çözüyorduk. Şu anlık BiP geliştiricileri Fake GPRS kullan kişilere sürpriz nokta ban kaldırma konusunda yardımcı olmamaktadırlar. BiP müşteri hizmetlerine ne yazarsanız yazın şu cevabı verecektir: ”Yapılan kontrollerde sistem tarafından sahte konum uygulaması kullandığınız tespit edildiğinden; kampanyaya erişim engeli getirilmiştir.Bu süre tamamlandıktan sonra sahte konum uygulaması kullanmadan kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.Tarafımızdan müdahale edilememektedir.” Yani log kaydı olduğu sürece sürpriz nokta ban sorununu ceza süresi dolmadan çözemezsiniz.

Tabi isterseniz numaranızı farklı bir operatöre taşıyıp Turkcell’e geri gelirseniz cezanız kalkar. Umarım sürpriz nokta ban kaldırma makalesi işinize yaramıştır.

Bunları da beğenebilirsin