Tencent Gaming Buddy Emülatöre Apk Yükleme

27

Tencent Gaming Buddy emülatöre apk yükleme işi nasıl yapılır detaylı anlatım.

Herkese merhaba arkadaşlar yoğun istek üzerine Tencent Gaming Buddy emülatöre apk yükleme makalesini yazma gereksinimi duyduk. Bu yöntem 29.08.2018 tarihinde bizzat kendimce test edilmiştir sorunsuz çalışmaktadır.

Tencent Gaming Buddy Emülatöre Apk Nasıl Yüklenir ?

Aslında çok basit önceden kod ile yüklüyorduk baktık çoğu kişi yapamamış bizde yeni bir yöntem bulduk. Yöntem %100 Çalışıyor istediğiniz şekilde oyun uygulama yükleyebilirsiniz. Öncelikle ihtiyacımız olan şey Tencent emülatör. Buradan Tencent emülatörü indirip yüklüyoruz daha sonra aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapıyorsunuz.

  • Masa üstünde oluşan AndroidEmulator.exe programına tıklıyoruz 
  • Eğer yoksa oyunu kurduğunuz dizine gidip oradan açıyoruz veya masa üstüne kısa yol gönderip açıyoruz örnek benim kurduğum dizin (C:\Program Files\TxGameAssistant\UI /AndroidEmulator.exe)
  • Programa girdikten sonra Shift+ F9 tuşuna basıyoruz.
  • Karşımıza Settings,Browser,Super User,Downloads,PUBG MOBILE uygulamaları geliyor buradan tarayıcı yani browser uygulamasına giriyoruz.
  • İstediğimiz uygulamayı tarayıcıda bulup yüklüyoruz.
  • Örnek: Facebook apk indir yazıp herhangi bir siteye giderek indiriyoruz.
  • Bildirimler yani en üst kısımdan veya Downloads uygulamasından apk’yı yüklüyoruz.

Peki bazı uygulamalar apk+obb şeklinde oluyor onu nasıl halledeceğiz ?

Tencent Gaming OBB Dosyası yükleme işlemi ise herhangi bir dosya uygulaması kurarak basit bir şekilde telefon da olduğu gibi yükleyebilirsiniz. Kesinlikle yüklemeniz gereken uygulamalar: es dosya yönetici,galeri,rar,apk manager.

Tencent Gaming Buddy Apk Kaldırma 

Apk yöneticisi uygulaması yükleyerek kaldırabilirsiniz. Yada uygulamasız olarak Settings ayarları açıp DEVICE/Apps yoluna giderek istediğiniz uygulamayı kaldırabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin