Türk Telekom Muud Bedava Premium

6

Türk Telekom Muud Bedava Premium, İlk Ay ücretsiz

Türk Telekom Muud tüm operatör aboneleri ilk ay ücretsiz evet yanlış duymadınız ilk ay doya doya müzik keyfini yaşamak bedava.

Türk Telekom  Muud  Nedir ?

Türk Telekom’un daha önceki müzik markası, Muud olarak yenilendi.Daha önce ismi “TTNET Müzik” olup ücretsiz bir şekilde kullanılma olanağı sağlıyordu.Sonra ise ismi değiştirilerek hem ücretli hem ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.Türk Telekom  Muud, kısaca kaliteli müzik dinleme servisidir.Spotify, Fizy ve SoundCloud gibi müzik servislerine kafa tutabilecek müzik dinleme servisidir.Muud uygulamasını cihazınıza indirerek veya web sitesinden ücretsiz olarak seçili müzikleri dinleyebilirsiniz.

Muud tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabiliyor

Evet,yanlış duymadınız Muud müzik dinleme servisini  bütün operatörler kullanabilir.Herkesin kullanımına açık olan, Türk Telekom Muud sizlere hem çevrim dışı hemde çevrim içi müzik hizmeti sunuyor.Ayrıca ilk ay cihazına indiren kullanıcılar ilk ay premium hizmetini ücretsiz bir şekilde sahip olmaktadır. 

Türk Telekom Muud Bedava Premium

Premium ile sınırsız müzik keyfi ilk ay bütün operatör aboneleri ilk ay ücretsiz.Peki ulan nedir bu Muud Premium, Muud Premium yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı yüksek ses kalitesinde, çevrim içi veya çevrim dışı dinleme imkanı sağlayan bir hizmettir.Ayrıcı Muud Premiumda reklama yok olup,dilediğiniz zaman yerli şarkıları istediğiniz zaman bilgisayar,telefon tablete indirebilirsiniz.

Türk Telekom mobil aboneleri Fırsatlar

  •  Türk Telekom muud mobil aboneleri milyonlarca müzik dinlese de internet paketinden harcamaz.
  • İlk ay ücretsiz (Diğer operatörler içinde geçerli)
  • ilk 6 ay sadece  4.99 Tl

Muud Sahne Nedir ?

Sahne Sanatçıysan sesini milyonlarca insana duyurabileceğin veya destekçi isen  sevdiğin sanatçıyı destekleyebileceğin bir müzik yarışma platformudur.Peki nasıl desteklerim ?

Sahne sayfasına giriş yaptığında hesabına ait sahne puanı bulunacak Muud premium üyeliğin var ise daha fazla puana sahipsin demektir.

öncelikle Muud uygulamasını açıp Sahne/Sanatçılar/İsteğe bağlı sanatçıya tıklayıp,  Destekle şıkkına basarak açılan sayfada istediğiniz puan ile sanatçıyı destekleyebilirsiniz.Bitmedi son olarak da sahne sanatçılarını destekleyerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.sahne puanını harcadıkça yeni puanlar gelecektir.

Muud Premium üyelik iptali

444 5 444 Müşteri hizmetlerini arayıp  Türk Telekom Muud üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Muud Apk indir

Muud Müzik

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Bunları da beğenebilirsin