Turkcell BiP Yıldızları Haftalık 2 GB Bedava İnternet

10

Turkcell BiP Yıldızları bedava internet nedir, nasıl yapılır?

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Turkcell 2019 yılana bomba gibi bedava internet kampanyaları ile geliyor. Bu yazımızda Turkcell BiP Yıldızları Bedava İnternetin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

BiP Kullan Kazan Kampanyası

31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli kampanya ile Turkcell kullanıcıları BiP uygulaması üzerinde mesajlaştıkça kazanıyor.

Her ayın kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP yıldızları BiP üzerinden mesaj ile gelen hedefleri belirtilen tarihler içerisinde yaptıkları takdirde haftalık 2 GB bedava internet kazanıyor kazanıyor.

Turkcell BiP Yıldızları

  • BiP Kullan Kazan Kampanyasından faturalı,faturasız bireysel ve kurumsal Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.
  • Haftalık 2 GB kampanyasından bir müşteri ilgili tarihler arasında yalnızca 1 kez faydalanabilir.
  • BiP kullan kazan, BiP yıldızları kampanyası 31.03.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • BiP yıldızları, ilgili tarihlerde BiP üzerinden kendilerine atılacak bilgilendirme mesajı ile iletilen 1000,3000,5000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2 GB Bedava İnternet Paketi kazanırlar.
  • Kampanya kapsamında mesajlar;kişiye,gruba,lokasyon paylaşımı,caps ve sricker gönderimi,fotoğraf ve video gönderimi dahildir.
  • BiP Web’ten atılan mesajlar ve titreşim mesajları hedef kapsamı içerisinde yer almamaktadır.

BiP Yıldızı Nasıl Olunur?

BiP yıldızı olmanız için önceki aylarda BiP uygulamasını aktif bir şekilde kullanmış olmanız gerekli. Yani önceki aylarda gerek mesaj atarak gerekte arama yaparak Bip Yıldızı olabilirsiniz. Eğer ayın BiP Yıldızı seçilmemiş iseniz üzülmeyin diğer Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

BiP Yıldızı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BiP Yıldızları
BiP Yıldızları
BiP Yıldızları Kanalı
BiP Yıldızları Kanalı
Bip Yıldızları Bedava İnternet
Bip Yıldızları Bedava İnternet
Turkcell BiP Yıldızları Haftalık 2 GB
Turkcell BiP Yıldızları Haftalık 2 GB
  1. Turkcell BiP uygulamasını indirip, uygulama içerisinde yer alan keşfet bölümünden ”BiP Yıldızları” kanalını takip edip mesaj atıyorsunuz.
  2. Kanalı takip edip mesaj attıktan sonra ”Bu Ayki Mesaj Hedefim’‘ kısmına tıklatıp eğer bu ayın BiP Yıldızı seçilirseniz, verilen mesaj hedefine ulaşıp Turkcell Haftalık 2 GB bedava internet paketinizi alabilirsiniz.
  3. Kaç mesaj attığınızı öğrenmek için aynı menüde yer alan ”Şu An Kaç Mesajdayım?” yazısına tıklatıp attığınız mesaj saysını öğrenebilirsiniz.

Bu arada zamandan tasarruf etmek istiyorsanız bir kişiye örneğin 100 mesaj atın sonra hepsini seçip kopyalayın bir grup kurup hepsini yapıştırın böylece çok kısa bir süre içerisinde verilen hedefe ulaşmış olacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet yazımızın sonuna geldik. Bizlere destek vermek istiyor iseniz aşağıya yorum yazabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin