Bedava İnternet

Turkcell Çok Net 10 GB Bedava İnternet

0 40

Turkcell ÇOK NET 10 GB Bedava İnternet Nedir,Nasıl Yapılır?

Herkese merhaba. Turkcell’in yeni çıkarmış olduğu kampanya ile rastgele aylık,haftalık,günlük 10 GB çoknet bedava internet kazanabilirsiniz.

ÇOK NET Kampanyası Nedir?

Lifecell Çok Net Kampanyası 24 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Oynanacak oyun ile film boyunca ekranda belirecek sonsuz ikonları yakalayarak puanlar toplanan bir oyundur. Bu puanlar sadece yarışmada
toplanacak ve puanların genel skora eklenmesiyle 1 hafta sonunda katılan herkesin kaç hediye GB kazanacağını belirleyecektir.
Kazanılacak hediye belirlendikten sonra, 3 Mayıs saat 10:00 – 4 Mayıs saat 10:00 tarihleri arasında hemen aşağıdaki işlemleri yapıp rastgele aylık,haftalık ve günlük 10 GB kazanabilirsiniz.

Çok Net Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Arkadaşlar yukarıdaki bahsettiğim puan toplama kısmını yapmanıza gerek yoktur. Hemen aşağıdaki adımları yaparak çoknet kampanyasına katılabilirsiniz.

Çok Net Kampanyası
Çok Net Kampanyası
  1. BiP uygulamasından Lifecell kanalını takip ediyorsunuz.
  2. Lifecell kanalı içerisinde yer alan Çok NET Kampanyası yazısına tıklayıp ”Kampanyaya başvuru talebini aldık.Birazdan hediyenle ilgili sana haber vereceğiz.” yazısını gördükten sonra hemen aşağıdaki işlemi yapıyorsunuz.
  3. Mesajlara gelip COKNET yazıp 2200’a mesaj gönderiyorsunuz.
  4. İsterseniz yukarıdaki işlemleri halledip 30 Mayıs 2019 tarihine kadar bekleyip paketi etkinleştirebilirsiniz.
  5. Kısa bir zaman süre içerisinde bedava 10 GB internet paketi hattınıza tanımlanıyor.

Umarım ÇOKNET kampanyasından aylık 10 GB kazanmışsınızdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.