Bedava İnternet

Turkcell Gizli Numara Engelleme

0 52

Turkcell gizli numara özel numara engelleme nasıl yapılır?

Mobilyardim.com’dan herkese merhaba. Bu makalemizde Turkcell gizli numara engelleme nasıl yapılır? detaylı bir şekilde değineceğiz.

Gizli numaradan gelen çağrıları basit bir şekilde engelleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Genellikle kimliğinin ortaya çıkmasını istemeyen kişiler tarafından yapılan gizli numaradan yapılan arama can sıkıcı bir hal alabilir. Nede olsa gizli aramayı yapan kişi sizi istediği zaman arayabilecek ve siz kim,neyin nesi olduğunu bilemeyeceksiniz. Hatta gizli numaradan arayan kişiyi,aramaya çalıştığınızda ulaşamayacaksınız.

Turkcell Özel Numara Engelleme

Turkcell Gizli Numaradan Gelen Aramaları Kapama
Turkcell Gizli Numaradan Gelen Aramaları Kapama

Turkcell hattınızı gizli numaradan yapılana aramalara kapatmak çok basit. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan Arama kısmına gelip *253# tuşlamak olacaktır.

Turkcell Özel Numaradan Gelen Aramaları Açma

Turkcell Gizli Numaradan Gelen Aramaları Açma
Turkcell Gizli Numaradan Gelen Aramaları Açma

Kullanmakta olduğunuz Turkcell telefon hattınızı gizli numaralardan gelen aranmaya açmak isterseniz; *253# tuşlayıp arama tuşuna basarsanız gizli numaralardan çağrı almaya başlarsınız.

Turkcell gizli numaradan gelen aramaları engellediğiniz de sizi gizli numaradan arayanlar ”Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz. anonsunu duyacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.