Bedava İnternet

Turkcell Hesabım Telefon Çekilişi

0 57

Turkcell Hesabım telefon çekilişi nedir hangi ödüller var?

Yüksek bütçeli çekiliş kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir önceki yazımız da Dergilik uygulaması üzerinde telefon çekilişinden bahsetmiştik. Galiba Turkcell, ne kadar uygulaması varsa onun üzerinden çekiliş yapacak 😀 Şuana kadar BiP, Dergilik ve şimdide hesabım uygulaması üzerinden telefon dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell Hesabım Telefon Saat Çekilişi

25 Ekim -31 Aralık’a kadar Hesabım uygulamasına girip katılım formunu dolduran Turkcell hazır kart,faturalı kart Superonline ve tüm operatör kullanıcıları 10 Samsung Note 9, 15 Samsung S9 Plus ve 30 Samsung Gear 3’ten herhangi birini çekilişle kazanma şansı yakalıyor.

Çekiliş Çekiliş 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir bu tarihe kadar her gün Turkcell Hesabım uygulamasına girip katılım formunu doldurursanız şansınız bir tık artacaktır.

Turkcell Hesabım Telefon Çekilişine Nasıl Katılabilirim ?

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek Turkcell Hesabım telefon çekiliş kampanyasına basit bir şekilde katılabilirsiniz.

  • Hesabım uygulamasını kullanmış olduğunuz marketten indiriyorsunuz. (App Store veya Google Play Store)
  • Uygulamaya telefon numarası veya kayıtlı E-posta ile giriş yapıyorsunuz.
  • Ana sayfada bulunan ”Samsung Hediye Kampanyası” bölümünden kampanya formunu doldurup hesabım çekiliş kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.
  • Kampanya süreci boyunca  hesabım telefon çekiliş kampanyasına her gün 1 kez katılabilirsiniz
  • Çekilişi kazanan 55 asıl şanslı kişilere 10 Samsung Note9, 15 Samsung S9Plus ve 30 Samsung Gear 3’den herhangi biri verilecektir.
  • Kampanya dönemi boyunca  Turkcell’den farklı operatör kullanıcıları toplam 73 Aynı anda hem Turkcell hemde Superonline kullanıcıları ise  146 çekiliş hakkı elde edecektir.
  • Çekiliş sonunda kazanan şanslı kişiler, 9 Ocak 2019 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayınlanacaktır.
  •  Kampanya çekilişi 07.01.2019 tarihinde saat 12:30’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır

Turkcell Dergilik Çekiliş Kampanyası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.