Bedava İnternet

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2018

0 37

Turkcell Kurban Bayramı bedava İnternet kampanyaları ile sevdikleriniz ile internet üzerinden görüntülü konuşun,mesejlaşın ve daha fazlasını yapın.. Üstelik bu saydıklarımız ve daha fazlası internet paketiniz yemez.

Turkcell kampanyalarını bip,hesabım ve mesaj yoluyla kullanıcılarını bildirmektedir.Bazı kampanyaları ise çok geç bildirmektedir hal böyle olunca da kimimiz TL yüklettikten sonra pişman oluruz.Nede olsa ”Nerde beleş oraya yerleş” kafasında bir milletiz.Neyse fazla uzattık,Turkcell, kurban bayramı bedava İnternet yazımıza geçelim.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2018

Herkesin beklediği o an geldi. Kendi sektörün de akla ilk gelen operatör firmalarından olmayı başaran ve en çok kullanıcısı bulunan Turkcell,bu kurban bayramında hangi bedava internet kampanyası vereceği birçok insan tarafından tartışılmaktaydı.Geçtiğimiz sene yanlış hatırlamıyorsam bip ve salla kazan hakkı verdi yine herhangi bir değişiklik olmadı bu kurban bayramında salla kazan hakkı Bip de sınırsız mesajlaşma ve konuşma hakkı var.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

  • Resmi Bip ve Turkcell Hesabım uygulamasını yüklüyoruz
  • Her 2 uygulamaya da giriş yapıyoruz
  • Bip hediyesi otomatik tanımlanacağı için herhangi bir şey yapmamıza gerek yok
  • Turkcell Hesabım uygulamasının salla kazan bölümünden +1 salla kazan hakkımızı kullanıyoruz
  • Böylece Turkcell Kurban Bayramı bedava internet hediyemizi kulanmış oluyoruz

Turkcell Kurban Bayramı Bip Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma

Google Play Store üzerinden Turkcell bip uygulamasını yükleyerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.Herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Turkcell Kurban Bayramı Salla Kazan Hakkı

Bizi sevindiren en çok bu oldu.İçerisinden aylık 10 GB çıksa kim sevinmez ki 😀 Bayram da Hesabım uygulaması üzerinden 1 kez salla kazan yapabilirsiniz

Bu Hediyeler Bana Yetmiyor mu Diyorsun ?

Seni hemen buraya alalım.Daha önceki makalelerimiz de bahsettiğimiz uygulamalar üzerinden internet kazanabilirsiniz. Turkcell Goller Cepte 3 Hak yaparak size yetecek kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca Golle cepte 3 hak normal de ücretli biz ücretsiz nasıl yapılır, detaylı bir şekil de anlattık.Son olarak da Turkcell’in Sürpriz Nokta uygulaması ile bulunduğunuz konumdaki noktalara giderecek bedava internet,dakika ve daha fazla hediye kazanabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin hiç yorulmasını istemiyoruz,olduğunuz yerden Surpriz Nokta Hilesi yaparak hediyeleri alabilirsiniz.

Yerli Arama Motorunu Kullan 1 GB Kazan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.