Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet

23

Turkcell sen yap diye 25 gb bedava internet kampanyası

Mobilyardim.com’dan merhaba dostlar. Bu makalemizde Turkcell tarafından daha yeni duyurulan senyapdiye bedava internet kampanyasından bahsedeceğiz.

Kampanya hakkında Turkcell dışında hiçbir sitede bilgi yer almamaktadır. Bu yazıyı yayınladığımız an itibariyle siteler yazıyı olduğu gibi çalmaya başlayacaktır. Şuana kadar ne yazdıysak resme kadar çaldılar. Neyse Albert Einstein tarafından söylenmiş bir söz var, onu da verip konuya geçelim. ‘‘Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.’

Sen Yap Diye Kampanyası

Turkcell tarafından #senyapdiye hashtagı ile duyurulan Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 6 Hafta boyunca toplam 25 GB internet verdiğiniz biliyor musun?

Hemen Turkcell BiP uygulamasını indirip #senyapdiye kanalını takip etmeye başla ve kampanya süresi boyunca verilen görevleri eksik yerine getirerek, toplam da Turkcell Sen Yap Diye 25 GB bedava internet kazan.

Kanalı takip ettikten sonra ister buradan ister de #senyapdiye kanalından görevleri öğrenip yaptıktan sonra Haftanın Hediyesini Al yazısına tıklayıp hediyenizi alabilirsiniz.

Sen Yap Diye
Sen Yap Diye
Turkcell Sen Yap Diye BiP
Turkcell Sen Yap Diye BiP
Sen Yap Diye Kampanyası
Sen Yap Diye Kampanyası

Sen Yap Diye Bedava İnternet

 • #senyapdiye kampanyası 02 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya süresi boyunca koşulları eksik yerine getirdiğiniz takdirde toplam da 25 GB bedava internet kazanacaksınız.
 • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan bütün Turkcell kullanıcıları yararlanabilecek.
 • Kampanyaya katılmak için mutlaka BiP kanalından #senyapdiye kampanya kanalını takip etmeniz gereklidir.
 • Kampanya süresi boyunca 6 hafta boyunca kazanılan her internet 24 saat geçerlidir. Yani ilk hafta görevi yerine getirdiğiniz de günlük bedava internet kazanıyorsunuz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen uygulamaların son sürümünü yüklemeniz gereklidir. Uygulamaların eski bir versiyonuna sahip iseniz Google Play Store veya Appstore üzerinden güncellemeyi unutmayın.

Sen Yap Diye Haftanın Uygulaması

Aşağıda haftalar sırasıyla verilmiştir. Belirtilen görevleri yaparak Sen Yap Diye Bedava İnternet hediyenizi alabilirsiniz.

 1. UpCall Haftası: 22-28 Nisan 2019 tarihleri arasında iki farklı gün UpCall’u kullan 48 saat geçerli 2 GB kazan.
 2. Dergilik Haftası: 29 Nisan- 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında iki farklı gün Dergilik uygulamasından 5 ‘er yayın indir 48 saat geçerli 2 GB kazan.
 3. Fizy Haftası: 6-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında iki farklı gün, Fizy uygulamasından 10’ar şarkı dinle 48 saat boyunca geçerli 2 GB kazan.
 4. TV+ Haftası: 13-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında 2 farklı gün 10’ar dakika TV izle 2 GB kazan.
 5. BiP Haftası: 20-26 Mayıs 2019 tarihleri arasında 10 arkadaşına BiP yüklet 48 saat boyunca geçerli 2 GB kazan
 6. Lifebox Haftası: 18-24 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekle, 24 saat geçerli 3 GB interneti kap!
 7. Paycell Haftası: 27 Mayıs-2 Haziran 2019 tarihleri arasında
  Paycell kart ile harcama yap 48 saat boyunca geçerli 15 GB kazan.

Kampanya hakkında sıkça sorulanlar:

 • Sen Yap Diye Kampanyası
 • Kampanyadan kazanılan internet yurt dışında geçerli değildir.
 • Kalan yazıp 2200’a SMS göndererek kalan paketi ve geçerlilik süresini görebilirsiniz.
 • Kampanyanın ilk haftasında yer alan Fizy için ücretli üyeliğe gerek yoktur.
 • Her hafta belirtilen koşulu yerine getirerek o haftanın hediyesini sadece bir kez kazanabilirsiniz.
 • Fizy uygulamasında sadece şarkı dinleyerek koşulları yerine getirebilirsiniz. radyo dinlemeleri,video izlemleri ve Tv kanalları izlemeleri için geçerli değildir.
 • Ücretsiz Fizy üyeliğinde şarkıları 30 saniye dinlediğinizde kampanyaya katılım sağlarsınız.
 • Fizy’den aynı şarkıyı 25 kez dinleyip kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 • Litebox uygulamasından rehberini yedeklemek için; uygulamanın ana sayfasının altında bulunan telefon rehber ikonuna tıklayıp rehber yedekleme yerine ulaşmış olursunuz. Buradan ”Yedekle” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Tv+ haftasında kanal ve film izlemeleri kampanya dahil olacaktır.
 • Paycell haftasında kazanılan internet 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Kampanyadan kazanılan internet paketlerinin çoğu 24 saat içerisinde gelmeketedir eğer gelmezse 48 saat içinde kesinlikle gelecektir.

Umarım ” Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet ” yazımız işinize yaramıştır. Sitemizi takip ederek güncel bedava internet kampanyalarını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin