Bedava İnternet

Turkcell Yaani Kullan 1 GB Kazan

0 47

Turkcell Yaani kullan 1 GB kazan.

Yine güzel bir kampanya ile birlikteyiz..Turkcell’in yerli arama motoru ”Yaani”yi bilmeyen kalmadı sanırım,Yaani yerli sermaye ile kurulmuş bir Arama motorudur. Turkcell yerli arama motorunu, sürekli güncel tutmaktadır.Gerek kampanyalar yaparak gerek de bedava internet dağıtarak.

Turkcell Yaani İndir 1 GB Kazan

Play Store veya App Store üzerinden Yaani uygulamasını indiren,Turkcell müşterileri 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet paketi kazanacaktır. Her abone kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

Şartlar

  • Turkcell kullanıcısı olmak
  • Uygulamayı ilk defa indirmek
  • Uygulamayı açıp kullanmak
  • Hediyeyi kazanmak için Turkcell mobil veri ile uygulamayı kullanmak. (Wifi ile kullanım da internet gelmiyor)

Turkcell Yaani Kullan 1 GB Kazan

Play Store veya App Store üzerinden Yaani uygulamasını indirip açan Turkcell kullanıcıları,ayda 1 GB kazanacaktır.Kazanılan 1 GB sadece uygulama içerisinde geçerlidir. Turkcell kullanıcıları uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece 31 Aralık 2018 tarihine kadar her ay otomatik yenilenecektir.

Şartları

  • Turkcell kullanıcısı olmak
  • Android 4.0 ve üzeri,İOS için uygulamanın  4.1 ve üzeri versiyonları olması gerekli (Burayı fazla kafaya takmayın. Android veya İOS markette zaten güncel olan uygulama bulunur)
  • Turkcell mobil veri ile uygulamayı açıp kullanmak.(Wifi bağlantısı ile uygulamyı kullandığımız zaman hediyeyi vermiyor 1 kerelik mobil veri ile uygulamayı açıp,kullanın.

Bir makalenin de sonuna geldik umarım Turkcell Yaani uygulamasını kullanıp 1 GB bedava internet kazanmışsınızdır.

Turkcell Bedava Para Kazandıran Yarışma

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.