Bedava İnternet

Turkcell Yeni Bedava İnternet Kampanyaları

0 54

Turkcell yeni bedava internet kampanyaları ? Bedava internet kampanyaları  nasıl yapılır ?

Bu makalemiz de Turkcell operatörüne eklenen yeni bedava internet kampanyalarını inceleyeceğiz.

Turkcell Yeni Bedava İnternet Kampanyaları

Bu kampanyalar şuan için aktif bir şekilde çalışmaktadır sizde herhangi birine katılım sağlayarak bedava internet paketinizi kullanabilirsiniz. Verilen bedava internet paketleri yurt içinde geçerlidir.

Banka Gişe Yüklemelerine 1 GB Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına özel herhangi bir banka mobil ve internet şubelerinden ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden

veya gişelerden yapılan Paket,TL yüklemesi yapan müşterileri 30 gün boyunca geçerli bedava 1 GB kazanıyor. Bu kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Dergilik Bedava 1 GB Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için Son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş  yapmanız gerekmektedir. Son 1 yıl içerisinde uygulamaya giriş yapılmış ise bedava internet tanımlanmaz. Kampanya 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Kim 1 GB ister Bilgi Yarışması

Bip uygulaması kullanan Turkcell kullanıcıları internetsiz kalmıyor. Uygulama içerisinden Keşfet bölümünden Kim 1 GB İster yarışmasını tıklayarak yarışmaya katılım sağlıyorsunuz. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell GNÇ Hediye internet

Turkcell bedava internet kampanyalarından GNC uygulamasını kullanan müşteriler sürekli yenilenen bedava internet paketlerinden haberdar oluyor.Şuan için çatlat kazan ile haftada 2 kez yumurta çatlatıp bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava 2 GB İnternet

Otomatik ödeme talimatı veren Turkcell kullanıcıları Bedava 2 GB internet paketi kazanıyor. Kampanyaya aylık  150.000 katılım limiti bulunmaktadır. 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell GS Destek 1GB Bedava İnternet

Kampanyadan Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden herhangi biri olan Turkcell kullanıcıları yararlanabilir. Türkiye Süper Lig maçların da Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB bedava internet kazanırsınız. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell 4.5G SIM Kart Katlanan Bedava İnternet Kampanyası

4.5 G hattı olmayan Turkcell kullanıcıları hattını ücretsiz bir şekilde değiştiriyor. Ayrıca kampanya dönemi boyunca 4.5 G destekleyen telefonunuz varsa internet paketiniz 2 ye katlanıyor. Kampanya 09 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Yani Bedava 1 Gb İnternet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.