Vova Uygulaması İle Bedava Ürün Alma

11

Vova uygulaması ile bedava ürün nasıl alınır? Hepsini detaylı bir şekilde anlattık.

Merhaba arkadaşlar yine bomba bir makale ile birlikteyiz. Son günlerde acayip derecede her yerde paylaşılan uygulama ile bedava ürünler kazanabilirsiniz. Çoğu grupta yaklaşık 20 günden önce falan bedava ürün sipariş verenlerin, ürünleri eline gelmiş. Ayrıca bazı kişilerin de ürünleri iptal edilmiş veya gönderilmemiş. Bunların başında bir kaç sebep yer almaktadır. Bu sebeplerden birine bakarsak, sahte hesap açıp kendi linklerine tıklama olayı. Bu şekilde yaparsanız kesinlikle hesabınız ban yer!

Uygulamaya buraya tıklayarak kayıt olursanız bedava 1 ürün kazanırsınız

Vova Uygulaması Nedir?

Aliexpress ve Gearbest gibi yurt dışından ürün satan bir firmadır.Amacı sanki büyük rakipleri gibi tanınma isteği gibi sanki, Bu sebepten dolayı da insanları siteye üye yaparak bedava ürünler dağıtıyor. Referanslı linke kaydolan kişiye ve referans linkini paylaşan kişiye bedava 1 ürün veriyor. Ayrıca arkadaşlarınızdan kazandığınız elmaslar ile işinize yarayan ürünler alabilirsiniz.

Vova Uygulamasından Ücretsiz Ürün Nasıl Alınır?

Arkadaşlar uygulamayı buradaki linkten indirip kayıt olursanız 1 adet bedava ürün alma şansı kazanacaksınız.

Şimdi arkadaşlar sistemin normal para yerine elmasla çalıştığını unutmayın. Uygulamanın ana sayfasından  Ücretsiz ürünlere girip, oradan en üstteki bölümde bulunan ”Arkadaşlarını Davet Et” linkine tıklıyorsunuz ve önünüze çıkan linki kopyalayıp herhangi bir platformda paylaşıyorsunuz. Daha sonrasında hem linki paylaşan hemde kayıt olan bedava 1 ürün kazanıyor.

Vova Sitesi Güvenilir mi ?

Arkadaşlar bu kesin olarak belli değildir. Kimine ürünü gönderiyor kimine de göndermiyor. Facebook gruplarında bir çok arkadaşa göndermiş. Burada zaten kaybedeceğiniz pek fazla bir şey yok. Hile hurda yapmadan kayıt olursanız muhtemelen ürününüz gelecektir.

Uygulamaya buraya tıklayarak kayıt olursanız bedava 1 ürün kazanırsınız

Vova Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1- Elmaslarımı nasıl çoğaltabilirim?

Uygulamanın ana sayfasındaki en altta ortada bulunan ücretsiz ürün simgesine tıklıyorsunuz. Daha sonra karşınıza ücretsiz ürünler sayfası gelecek oradan ‘Arkadaşlarını Davet Et” linkine tıklayıp size verilen linki paylaşıyorsunuz. Her kaydolan kullanıcıdan bedava 1 ürün kazanıyorsunuz.

2-Arkadaşım üye oldu ama hediye gelmiyor

Arkadaşın herhangi bir sipariş verdiğinde yansıyacaktır.

3- Ne kadar elmasım var nereden öğreneceğim

Arkadaşlarını davet kısmından (Kalan ücretsiz ürünler yazısının sağında yazıyor)

4- Satın aldığım ürünleri nereden takip edebilirim?

Uygulamanın ana sayfasında yer alan ”Ben mi” simgesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

5- Siparişlerim iptal oluyor, arkadaşlarım üye oluyor ama hediye gelmiyor

Yazının en başında da belirtmiştim. Aynı telefon üzerinde birden fazla üyelik açma veya aynı telefonda başka bir hesapla giriş yapma olayı olmuşsa muhtemelen bundan dolayı hatalar oluyordur.  Kargoya verilmemiş siparişlerde “Risk Siparişi” adı altında iptal ediliyor. Burada sizlere tavsiyemiz tek telefondan tek hesap kullanmanız olacaktır.

Not: Arkadaşlar siparişleriniz de ödeme eşiğinde çok küçük bir para kesecektir 25 kuruştan küçük. İsterseniz sanal kart üzerinden de yapabilirsiniz.

Not: : Sakın Unutmayın ücretsiz ürün 7 gün için geçerlidir.

Uygulamaya buraya tıklayarak kayıt olursanız bedava 1 ürün kazanırsınız

Bunları da beğenebilirsin